,

Many Mornings, but one you!

Produkcja
i design w PL

Darmowa
dostawa od 79 zł

Szybka dostawa
i łatwe zwroty

Bezpieczne
zakupy (SSL)

Jesteśmy już
w 28 krajach

Produkcja
i design w PL

Darmowa
dostawa od 79 zł

Szybka dostawa
i łatwe zwroty

Bezpieczne
zakupy (SSL)

Jesteśmy już
w 28 krajach

O nas

Jak to jest - każdego poranka po prostu być sobą?

Dowiedz się!

Ekologia

Jak sprawić, by poranki były bardziej zielone?

Dowiedz się!

CSR

Czy da się pomagać każdego poranka?

Dowiedz się!

Kolorowe skarpetki nie do pary Many Mornings

Many Mornings skutecznie zredefiniowało rolę skarpety w życiu codziennym – po to, by z nudnej części garderoby stworzyć dodatek, który doskonale nosi się z celowo podwiniętą nogawką. Stale – podobnie jak Wy – jesteśmy głodni nowych wzorów, kolorów i opowieści, więc codziennie myślimy o tym, w jaki sposób ozdobić kolejne skarpetki. Sklep ManyMornings.com jest prawdziwą kopalnią naszych pomysłów, a jego asortyment (cóż za profesjonalne określenie!) ciągle się powiększa, by wywoływać na Waszych twarzach uśmiechy za każdym razem, gdy tylko przywdziejecie na stopy nasze skarpetki nie do pary. Wszystko zaczęło się w Aleksandrowie Łódzkim, który słynie z przemysłu włókienniczego i w którym niemal każdy mieszkaniec (lub jego krewny) maczał w nim kiedyś palce. Polskie skarpetkowo – tak zwykliśmy określać nasze rodzime miasto, bo to właśnie tam stacjonuje szwalnia Many Mornings. Przez 25 lat wytwarzała zwykłe skarpety, by później zmienić się w prawdziwą fabrykę szczęśliwostek. Dziś każdy z Was może dzielić z nami tę radość, zamawiając prosto do domu niebanalne, kolorowe skarpetki. Sklep internetowy i stacjonarne wyspy w wielu miastach Polski stoją przed Wami otworem!

Skarpetki męskie, skarpetki damskie - moc uśmiechów na co dzień

Śmieszne skarpetki dla mężczyzn oraz kobiet od Many Mornings mają moc odczarowywania szarych poranków oraz nadawania niebanalnego charakteru nudnym stylizacjom. Potwierdzi to każdy, kto choć raz miał na sobie nasze modele. W sklepie manymornings.com znajdziecie egzemplarze krótkie (czyli skarpety stopki), długie, a także dziecięce – bo chcemy pokazywać dzieciakom, że poranki przed szkołą wcale nie muszą być takie ponure. Aby przekonać się na własnej skórz... tfu, stopie (!) o magicznych, rozweselających właściwościach naszych skarpet, zamów swój ulubiony model i noś go z dumą. Ostrzegamy jednak – śmieszne skarpetki uzależniają! Aby uczynić nasze modele jeszcze bardziej szalonymi, postanowiliśmy, że staną się one skarpetkami nie do pary. Co to oznacza? Oznacza to tyle, że po pierwsze – nie musisz martwić się zagubionymi w czeluściach pralki egzemplarzami (chyba, że zaginionymi na zawsze – to wtedy tak, można się martwić), a po drugie – możesz miksować swoje ulubione wzory tak, jak tylko Ci się podoba! Stopki z kotkami w połączeniu z pieskami? Droga wolna! Skarpetki z ogórkiem kiszonym w towarzystwie tych w jabłka? Śmiało! A może wersja z mapą i leśnym duktem lub górami? Jasne! W Many Mornings nie ma ograniczeń!

Śmieszne skarpetki – ze zwierzątkami, do garnituru i bez nudy!

Jakie skarpetki można spotkać w świecie manymornings.com? Są to modele w różnego rodzaju pyszności (lody, frytki, warzywa, owoce i inne smakołyki), a także skarpety w zwierzęta (nie tylko dla miłośników futrzaków). Po niektórych egzemplarzach hasają więc wesoło psy i koty, po innych majestatycznie przechadzają się tygrysy i alpaki, a po jeszcze innych latają tukany i kury (a nie, przepraszamy, kury też majestatycznie chodzą). Co dalej? Dla marzycieli polecamy skarpetki z widoczkami gór, mórz i lasów, a dla społecznie zaangażowanych – modele powstające w kolaboracji z różnymi podmiotami pomocowymi, z których dochód przekazywany jest na szczytne cele. Dla każdego coś miłego! Many Mornings to także niebanalne skarpetki męskie do garnituru i skarpetki damskie sukienki, na miasto, na plażę i na wakacje, na spotkania biznesowe i ze znajomymi. Są lekarstwem na nudę w garderobie, skarpetkowym pomysłem na prezent idealnie dopasowanym do zainteresowań przyszłego właściciela, a także fantastycznym dodatkiem, na widok którego każdy się uśmiecha. Polecamy rozpoczynać z nimi wczesne poranki, radosne dni i leniwe wieczory – przekonajcie się, jaka magia tkwi w skarpetach nie do pary!

Wybierz pudełko prezentowe

CHRISTMAS GIFT BOX 5,00

CHRISTMAS GIFT BOX 3 5,00

CHRISTMAS GIFT BOX 4 5,00

BIRTHDAY GIFT BOX 5,00

BIRTHDAY GIFT BOX 2 5,00

GOOD LUCK GIFT BOX 5,00

DOG LOVER GIFT BOX 5,00

MEN’S GIFT BOX 5,00