DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ

Dostawa do / Shipping to

Waluta / Currency

Darmowa dostawa od 99 zł

Odbiór w Paczkomacie

30 dni na zwrot produktu

Bezpieczne zakupy

Redefiniujemy rolę skarpetki w życiu codziennym

Redefiniujemy rolę skarpetki w życiu codziennym

Many Mornings redefiniuje rolę skarpetki w życiu codziennym. Powstaliśmy po to, by dodawać odrobinę uśmiechu każdego poranka. Kochamy nasze skarpetki i chcemy się nimi z Tobą dzielić. Jesteśmy wierni włókienniczym tradycjom regionu łódzkiego. Produkujemy nasze skarpetki w Aleksandrowie Łódzkim, dbając o każdy detal i najwyższą jakość. Nasze skarpetki opowiadają różne historie i pozwolą Ci się wyróżnić z tłumu. Kolorowe skarpetki nie do pary, takie właśnie są Many Mornings.

Poznaj Many Mornings

Darmowa dostawa od 99 zł

Odbiór w Paczkomacie

30 dni na zwrot produktu

Bezpieczne zakupy

Kolorowe skarpetki nie do pary ManyMornings

Many Mornings skutecznie zredefiniowało rolę skarpety w życiu codziennym – po to, by z nudnej części garderoby stworzyć dodatek, który doskonale nosi się z celowo podwiniętą nogawką. Stale – podobnie jak Wy – jesteśmy głodni nowych wzorów, kolorów i opowieści, więc codziennie myślimy o tym, w jaki sposób ozdobić kolejne skarpetki. Sklep Manymornings.com jest prawdziwą kopalnią naszych pomysłów, a jego asortyment (cóż za profesjonalne określenie!) ciągle się powiększa, by wywoływać na Waszych twarzach uśmiechy za każdym razem, gdy tylko przywdziejecie na stopy nasze skarpetki nie do pary. Wszystko zaczęło się w Aleksandrowie Łódzkim, który słynie z przemysłu włókienniczego i w którym niemal każdy mieszkaniec (lub jego krewny) maczał w nim kiedyś palce. Polskie skarpetkowo – tak zwykliśmy określać nasze rodzime miasto, bo to właśnie tam stacjonuje szwalnia Many Mornings. Przez 25 lat wytwarzała zwykłe skarpety, by później zmienić się w prawdziwą fabrykę szczęśliwostek. Dziś każdy z Was może dzielić z nami tę radość, zamawiając prosto do domu niebanalne, kolorowe skarpetki. Sklep internetowy i stacjonarne wyspy w wielu miastach Polski stoją przed Wami otworem! 

Skarpetki stopki, długie modele i moc uśmiechów na co dzień

Śmieszne skarpetki od Many Mornings mają moc odczarowywania szarych poranków oraz nadawania niebanalnego charakteru nudnym stylizacjom. Potwierdzi to każdy, kto choć raz miał na sobie nasze modele. W sklepie manymornings.com znajdziecie egzemplarze krótkie (czyli skarpety stopki), długie, a także dziecięce – bo chcemy pokazywać dzieciakom, że poranki przed szkołą wcale nie muszą być takie ponure. Aby przekonać się na własnej skórz... tfu, stopie (!) o magicznych, rozweselających właściwościach naszych skarpet, zamów swój ulubiony model i noś go z dumą.  Ostrzegamy jednak – śmieszne skarpetki uzależniają! Aby uczynić nasze modele jeszcze bardziej szalonymi, postanowiliśmy, że staną się one skarpetkami nie do pary. Co to oznacza? Oznacza to tyle, że po pierwsze – nie musisz martwić się zagubionymi w czeluściach pralki egzemplarzami (chyba, że zaginionymi na zawsze – to wtedy tak, można się martwić), a po drugie – możesz miksować swoje ulubione wzory tak, jak tylko Ci się podoba! Stopki z kotkami w połączeniu z pieskami? Droga wolna! Skarpetki z ogórkiem kiszonym w towarzystwie tych w jabłka? Śmiało! A może wersja z mapą i leśnym duktem lub górami? Jasne! W Many Mornings nie ma ograniczeń! 

Śmieszne skarpetki – ze zwierzątkami, do garnituru i bez nudy!

Jakie skarpetki można spotkać w świecie manymornings.com? Są to modele w różnego rodzaju pyszności (lody, frytki, warzywa, owoce i inne smakołyki), a także skarpety w zwierzęta (nie tylko dla miłośników futrzaków). Po niektórych egzemplarzach hasają więc wesoło psy i koty, po innych majestatycznie przechadzają się tygrysy i alpaki, a po jeszcze innych latają tukany i kury (a nie, przepraszamy, kury też majestatycznie chodzą). Co dalej? Dla marzycieli polecamy skarpetki z widoczkami gór, mórz i lasów, a dla społecznie zaangażowanych – modele powstające w kolaboracji z różnymi podmiotami pomocowymi, z których dochód przekazywany jest na szczytne cele. Dla każdego coś miłego! Many Mornings to także niebanalne skarpetki do garnituru i sukienki, na miasto, na plażę i na wakacje, na spotkania biznesowe i ze znajomymi. Są lekarstwem na nudę w garderobie, skarpetkowym pomysłem na prezent idealnie dopasowanym do zainteresowań przyszłego właściciela, a także fantastycznym dodatkiem, na widok którego każdy się uśmiecha. Polecamy rozpoczynać z nimi wczesne poranki, radosne dni i leniwe wieczory – przekonajcie się, jaka magia tkwi w skarpetach nie do pary!