Każdego poranka Karmimy Psiaki

W Many Mornings jesteśmy zwierzolubami. Tak jak Wy, z troską myślimy o wszystkich bezbronnych stworzeniach. Wspólnie z Wami pomagamy zwierzętom już od kilku lat.  Od lipca 2020 r.  5% z każdej zakupionej przez Was pary Playful Dog, Sausagedog lub Playful Cat trafia do akcji Karmimy Psiaki. Wybierzcie ulubiony wzór i pomagajcie!

Dotychczas – wspólnie z partnerem akcji fundacją Sarigato – przeznaczyliśmy 2,5 tys. zł na suplementy dla starszych psiaków z Przytuliska na Wiśniowej, a za ponad 8 tys. zł zakupiliśmy środki przeciwkleszczowe do schronisk w Żyrardowie, Boguszycach Małych i Skawinie. Można oszacować, że pomogliśmy 138 psiakom – ok. 13 psiaków w Przytulisku na Wiśniowej korzysta z suplementów, kupiliśmy łącznie 40 obróżek przeciwkleszczowych i 85 sztuk kropli Frontline.

Zawsze mamy wsparcie także w Was! Już trzykrotnie podczas akcji Many Walks pokazaliście, że potraficie być zmobilizowani i ofiarni. W schroniskach wspólnie znaleźliśmy wielu przyjaciół: tęskniących, wdzięcznych, czasem upartych, ale zawsze niewinnych! Dziś znów wszyscy mamy dobry powód, by zaangażować energię w pomoc zwierzakom.

 

 

Wybierz opakowanie prezentowe

UNIVERSAL GIFT BAG 8,00

BIRTHDAY GIFT BOX 5,00

BIRTHDAY GIFT BOX 2 5,00

GOOD LUCK GIFT BOX 5,00

DOG LOVER GIFT BOX 5,00

MEN’S GIFT BOX 5,00