DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ

S/S 2017

Kolekcja skarpetek od Many Mornings na wiosnę i lato 2017 to zwiastun najbardziej niesamowitych i ekscytujących dróg, na jakich kiedykolwiek stanęły Wasze stopy.

Wszystkie modele zostały zainspirowane przygodami zdarzającymi się tylko latem, a także powiewem świeżości, który za każdym razem przynosi ze sobą wiosna. W kolekcji znajdziecie skarpetki w cytryny, model w krewetki, w kaktusy, coś dla prawdziwych piratów i dla fanów dalekich wycieczek. Czego chcieć więcej?

Rok: 2017

Skarpetki we wzory wcale nie muszą być słodkie – The Lemons to para dla osób pragnących czegoś świeżego i orzeźwiającego ??

Raki nieboraki, krewetki na skarpetki, homary nie do pary! Frutti di mare to model, który powstał z miłości do skorupiaków ???

Skarpetkowe krewetki dla małych i dużych wielbicieli owoców morza.

Jeśli szukasz prawdziwego klejnotu wśród skarpetek, to dobrze trafiłeś! ?Kolorowy model Pirate Island od Many Mornings to oryginał, idealny dla poszukiwaczy skarbów, przygód i dobrego stylu. A także dla wiernych fanów draży „Korsarz”.

Pirate Island to model dla osób, które lubią wracać do dzieciństwa i beztroskiej zabawy w piratów i poszukiwanie zaginionej skrzyni ze skarbem.

Te kolorowe skarpetki są jak American Dream w czystej postaci. Z modelem Route 66

każda trasa zawsze będzie u Twoich stóp!

Kup produkty z tej kolekcji

Następny Lookbook

F/W 2017