Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

()
Go!
  ,

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Filtruj
Rodzaj
Motyw
Kolor
Wyczyść filtry

Dzień Ziemi

  Filtruj

Darmowa dostawa od 59 zł

Odbiór w Paczkomacie

30 dni na zwrot produktu

Bezpieczne zakupy

Światowy Dzień Ziemi – czyli dzień jak co dzień

Międzynarodowy Dzień Ziemi to nie lada święto. Tego dnia myślimy o ekologicznych aspektach naszego życia o wiele częściej niż zwykle. Zastanawiamy się czy odpowiednio posegregowaliśmy śmieci, czy nasz poranny prysznic nie zużywa zbyt dużo wody oraz jak możemy wspomóc Matkę Ziemię. Sposób jest dużo, a żeby opisać je wszystkie nie starczyłoby wszystkich klawiszy na klawiaturze. 

Warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić czy Dzień Ziemi nie powinien być dniem jak co dzień. Wyjdźmy do parku, posłuchajmy śpiewu ptaków, niespokojnego szumu drzew, zamknijmy oczy i pokomplentujmy. Stopniowa zmiana środka transportu? Przynajmniej częściowe ograniczenie konsumpcjonizmu? Wszystko to leży w zasiegu naszej możliwości. Może chcesz zacząć od nieco prostszych kroków? Ograniczmy zużycie plastiku oraz ilość wyrzucanej żywności. 

Matka Ziemia nosi nasze skarpetki!

Czy skarpetki na Dzień Ziemi mogą być ekologiczne? Jeszcze jak! Sekret nie tkwi jedynie w sposobie ich produkcji, ale również kto je produkuje. A my, Many Mornings, możemy się pochwalić, że jak najbardziej należemy do ekologicznych firm. Składujemy wszystkie odpady, które zostają po produkcji każdej skarpety, a następnie je wykorzystujemy ponownie, m.in do wypychania naszych małpich maskotek. Podczas pakowania zamówień, wolną przestrzeń w pudełkach wypełniamy ekologicznymi ekochrupkami. 

W naszych punktach stacjonarnych wymieniliśmy torebki foliowe na papierowe, zaś zamówienia internetowe pakujemy w foliopaki pochodzące z recyklingu opakowań od konsumentów. Nasi pracownicy biurowi mają wolną rękę co do trybu pracy, mogą pracować zarówno z domu jak i z biura, w którym zachowujemy elektroniczny obieg dokumentów. Tak więc śmiało możemy stwierdzić, że światowy Dzień Ziemi w Many Mornings obchodzimy codziennie!

Ekologiczne skarpetki na każdy dzień

Pytanie, które z pewnością nurtuje wielu z naszych odbiorców, to jak dbać o naszą planetę nosząc skarpety Many Mornings. Już spieszymy z odpowiedzią! Nieważne czy zdecydujesz się na sztandarowy wzór ekologicznej idei, tj. Save the Planet, pszczółkowe skarpety Bee Bee czy roślinny wzór Plant Lover, do 30 kwietnia prowadzimy akcję, dzięki której możesz dodać do swojego koszyka nasiona roślin przyciągających pszczoły całkowicie za darmo!

Skarpetki na Dzień Ziemi to zdecydowanie dobry powód, żeby wesprzeć naszą akcję! Rośliny przyozdobią Twój ogród lub balkon, a jednocześnie przyciągną rodziny pszczół, stworzeń dzięki którym otaczająca nas natura jest tak piękna!