Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

D jak dinozaury

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera D: dinozaury, skarpetki w dinozaury – koncept wzorniczy, do którego jesteśmy w Many Mornings przywiązani od lat; zainspirowani epickimi historiami jurajskimi stworzyliśmy już kilka ewoluujących projektów o nazwie The Dinosaurs.

Nie ma żadnych wątpliwości, że naszą wyobraźnią porusza Steven Spielberg wraz ze swoją kultową serią «Jurassic Park». Niemniej, to tylko jedna popkulturowa odnoga wspaniałego dinozaurzego uniwersum, które towarzyszy nam od dzieciństwa. Ciekawostki o diplodokach, tyranozaurach i pterodaktylach żywiły nasze głodne informacji umysły za pomocą książek ilustrowanych, wydań encyklopedycznych, seriali popularnonaukowych, a nawet zabawek: figurek i maskotek. Ostatnio pakiet wiedzy z czasów podstawówkowych zaowocował nawet tekstem na naszym blogu pt. „Który dinozaur miał 500 zębów?”. Wszystkie sczytane i obejrzane kompendia namalowały też ewolucyjno-katastroficzne tło naszych skarpetek w dinozaury (oraz towarzyszących im zdjęć scenograficznych). Możecie zaobserwować na nich wybuchające wulkany, paleontologiczne odkrycia i wreszcie także monumentalnych bohaterów w pełnej krasie – dinozaury. Warto zaprzyjaźnić się z tymi skarpetkami jak z zabawną historyjką – każdego poranka doceniać możliwości rozwoju, ewolucji osobistej; równowagi pomiędzy drapieżnością tyranozaura a potulnością roślinożernego diplodoka. Na samym końcu jednak należy pamiętać: zawsze zachowaj w sobie choć odrobinę dziecięcej naiwności i radości.

Pierwszy projekt skarpetek w dinozaury powstał już kilka lat temu, ze słonecznie czerwieniącą się dominantą kolorystyczną. Ostatnio wzór The Dinosaurs znów wrócił do sprzedaży – odświeżony; postawiliśmy bardziej na gadzią zieleń, która ewokuje obfitość lasów tropikalnych z innej ery. Okazało się, że skarpetki w dinozaury cieszą się niesłabnącą popularnością. Także druga wersja hardo wkroczyła w szeregi bestsellerów i utrzymuje się tam od długich miesięcy. To projekt chętnie kupowany na prezent. Być może oddaje wspólne pasje całej rodziny – w końcu dziecięcy odpowiednik The Dinosaurs Kids również zdobył masowe uznanie użytkowników. Głównym bohaterem naszych najnowszych skarpetek jest T-Rex, ale gościnnie występuje m.in. triceratops.

Jest jeszcze jeden kontekst kultury popularnej, który pojawia się przy okazji skarpetek w dinozaury. Przecież to idealny wzór dla fanów serialu «Przyjaciele»! Czy myślicie, że Ross każdego poranka mógłby szukać w szufladzie ulubionych skarpetek Many Mornings? Cóż, w świecie kolorowej wyobraźni wszystko jest możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ