Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

G jak grupa na Facebooku

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera G: grupa fanowska na facebooku – grupa zrzeszająca społeczność fanowską kolorowych skarpetek nie do pary Many Mornings nosi nazwę Many Friends i liczy niemal 1000 członków [dane na początek 2021 r.] 

Grupa powstała 15 kwietnia 2020 roku jako odpowiedź na potrzeby stworzenia wyjątkowego środowiska online dla lojalnych fanów marki. Wśród szerokiej społeczności Many Mornings znajdziemy bardzo wielu kolekcjonerów, którym brak choćby jednego wzoru w szufladzie spędza sen z powiek. W Many Mornings wszyscy jesteśmy przecież skarpetkowymi freakami, dlatego zbudowaliśmy wspólne miejsce, gdzie możemy dzielić się inspiracjami z wielu kolorowych poranków, ale także oczekiwać przedpremierowych wzmianek o konkursach i różnego rodzaju bonifikatach. Jeżeli produkty w dziale wyprzedaż w sklepie online zaczynają rotować, to każdy członek wspólnoty Many Friends dowiaduje się o tym jako pierwszy!

Dyskusję na grupie facebookowej moderują trzy na wpół realne a na wpół fantastyczne postaci: Skarpeciara, Prawa Skarpeta i Homo Skarpetkus. Skarpeciera przede wszystkim dba o informacje o rabatach, przecenach i innych, dodatkowych okazjach. Prawa Skarpeta – najlepiej poinformowany, zasiadający na skarpetkowym tronie – daje znać o nadchodzących premierach lub dużych akcjach społecznych. Homo Skarpetkus robi resztę – opowiada anegdoty, wyciąga materiały z archiwum, które stawiają Many Mornings w szczególnym (historycznym świetle). Wszyscy w trójkę stanowią wspaniałą ekipę nawigującą wspólnotę. Ale tak naprawdę nie byłoby ani grupy, ani społeczności bez Was – fanów i codziennych użytkowników kolorowych skarpetek Many Mornings.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ