Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

J jak skarpetki na jesień

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera J: jesień, skarpetki na jesień, jesienne skarpetki – jesień to wyjątkowy czas dla kolorowych skarpetek, bardzo płodny w nowe pomysły; po letnich miesiącach przychodzi lekkie ochłodzenie – to odpowiedni moment, by pomyśleć o długich, ciepłych skarpetkach. Ponadto północnoeuropejska jesień kładzie się na ziemi kobiercem różnorodnych kolorów, które są wspaniałą inspiracją i stymulacją dla wyobraźni zespołu projektowego. Wrzesień, październik i listopad to miesiące, kiedy wzory na skarpetki na jesień same cisną się dziewiarzom pod maszyny produkcyjne, a nowe publikacje wychodzą jedna po drugiej.

Już pod koniec sierpnia nastroje robią się bardzo kolorowe. Początek roku szkolnego, choć nominalnie należy jeszcze do lata, wiąże się z potrzebami skomponowania szkolnej wyprawki, uwzględniającej jesienne potrzeby odzieżowe. Co roku, Many Mornings startuje wtedy z akcją Front to School. Poważnie traktujemy nasze społeczne zobowiązania, dlatego rokrocznie fundujemy ponad sto wyprawek dla potrzebujących dzieci, w skład których – poza szkolnymi akcesoriami – wchodzą także maskotki-małpki i skarpetki na jesień. Podwajamy także ilość zakupionych wzorów, by bonusową paczkę wysłać do domów samotnej matki (ostatnio do stowarzyszenia Monar-Markot trafiło ponad 1450 par skarpetek). Poza tym powrót do szkoły to dla nas oczywiście okazja do prezentacji skarpetek dziecięcych. Jesteśmy naprawdę dumni z wielu projektów dedykowanych najmłodszym, które powstały na podstawie jesiennych skojarzeń. Nic nie wygląda tak uroczo, jak uczniowie młodszych klas lub przedszkolaki wkraczające w próg szkoły (otwierające nowy etap życia) w skarpetkach na jesień w lisie ogony – The Red Fox kids.

Jak wspomnieliśmy wyżej, jesień jest wyjątkowo obfita w skarpetkowe premiery. Jeżeli więc zgubisz się wśród dziewiarskich nowości, zawsze możesz łatwo nawigować dzięki The Map. W końcu wczesna jesień pozwala jeszcze na piesze wędrówki – po górach lub w lesie. To przecież wspaniały czas na grzybobranie! Skarpetki na jesień doskonale nadadzą się do długich przechadzek, wynagradzając nawet pusty koszyk na grzyby (choć oczywiście życzymy sukcesu!). Warto pamiętać o przyjemnościach jesiennego stołu, tak jak robi to wiewiórka ze skarpetek The Squirrels. Orzechy, dynie, jabłka, gruszki, śliwki węgierki – to wspaniałe dary natury, którymi możemy karmić nasze łakomstwo, wyciągając przed siebie stopy w skarpetkach nie do pary. Jeżeli natomiast trudno utożsamić Ci się ze słodkimi zwierzątkami, mamy też bardziej klasyczny wzór – to jeden z ulubionych projektów dla mężczyzn – czyli skarpetki na jesień w kratę. Drwale ze wzoru Lumberjack Life pozwolą Ci wygodnie marzyć o trudach pracy fizycznej nawet podczas odpoczynku w domu na kanapie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ