Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

K jak skarpety w koty

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera K: koty, skarpety w koty i psy – zwierzęce inspiracje przyświecają kolorowym skarpetkom niemal od początku istnienia Many Mornings, ze szczególnym uwzględnieniem domowych pupili. Skarpetki w koty i psy nie tylko świetnie się noszą, ale również pomagają, dokładając swoją cegiełkę w walce przeciwko zwierzęcej bezdomności. W ramach współpracy z fundacją Sarigato i akcją Karmimy Psiaki, przeznaczamy 5% przychodu ze sprzedaży zwierzęcych wzorów na finansową pomoc schroniskom w całej Polsce.

Skarpety w koty, wybierane przed kociary i kociarzy w każdym wieku, noszą się wyjątkowo dobrze przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. W końcu skore do zabawy kociaki ze skarpetek Playful Cat w wersji długiej, świetnie sprawdzają się także jako stopki pod nazwą Playful Cat low. Możemy zresztą zdradzić, że obecna różowa wersja to drugie podejście do kociego tematu. Już podstawowa wersja cieszyła się ogromną popularnością, ale – odwrotnie niż w znanym powiedzeniu – wszystko, co dobre, może być przecież jeszcze lepsze!

Czułość nie jest domeną tylko i wyłącznie puszystych dachowców. Skarpetki w koty i skarpety w psiaki stanowią bardzo udaną parę. Psie wzory dzielnie sekundują kocim motywom w walce o dobrostan zwierząt. To prawdziwa różnorodność tematów i ras: począwszy od najbardziej popularnego Playful Dog (dostępny także w wersji dziecięcej), który przedstawia psy rasy Corgi, mamy też wijący się jamniczy wzór Sausagedog. Do niedawna zwierzęca rodzina Many Mornings była bogatsza o buldogi francuskie o imieniu Dog Affairs. Jednak buldożki i mopsy znalazły nowy dom, a kolorowe podwoje MM znów otworzyły się na nowy psi temat. Kto wie jakie rasy tym razem zagoszczą na Waszych stopach?

Niezależnie od tego, na które konkretnie psiaki padnie wybór, jedno jest pewne – wszystkie mają szczytny cel. Wystarczy przejrzeć listę skarpetek w koty i psy, by znaleźć wszystkie wzory, których sprzedaż wspiera akcję Karmimy Psiaki. Dotychczas kilkadziesiąt tysięcy złotych dofinansowało polskie schroniska. Dzięki Wam wolontariusze i członkowie fundacji mogli kupić potrzebną karmę i lekarstwa. Dodatkowo zainicjowaliśmy (lub przynajmniej wspomogliśmy) kilkadziesiąt adopcji. W końcu co roku odbywa się akcja Many Walks, w którą angażujemy się na równi z naszą społecznością. Wszyscy chętnie zatrudniają się jako wolontariusze w schroniskach, gdzie wyprowadzają psy i opiekują się kotami. Nie ma chyba lepszej garderoby na popołudniowe spacery niż skarpety w koty. Miejmy tylko nadzieję, że psi pupil nie rozpozna odwiecznego adwersarza na jednej ze stóp i nie ruszy w pogoń za dziewiarskim obrazem. Uwaga, skarpetki w koty znalezione w psim pyszczku naprawdę mogą stać się «nie do pary»!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ