Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

L jak love

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera L: love, skarpetki walentynkowe Love Story – skarpetki walentynkowe to wyjątkowy miłosny akcent we wszystkich dotychczasowych kolekcjach Many Mornings. Oczywiście kolorowy świat MM powstaje z miłości do społeczności, ale także z uczuciem do zwierząt i środowiska naturalnego (czemu często dedykowane są nasze akcje CSR-owe). Ale  to właśnie wzór Love Story powstał z myślą o zakochanych, a więc opowiada o miłości romantycznej, niedoścignionym ideale, który rozpala stopy do czerwoności!

Luty jako miesiąc miłości długo opierał się urokowi skarpetek nie do pary. Co prawda, od jakiegoś czasu prowadzimy akcje z gadżetami afirmatywnie wypowiadającymi się o społeczności LGBTQ+.  Wiemy doskonale, że kolorowe społeczeństwo jest różnorodne i zawsze staramy się działać tak, by być otwartym na rozmaite głosy i potrzeby. Walentynkowe skarpetki jednak są tylko jedne (przynajmniej póki co) – więc siłą rzeczy nie trafią we wszystkie gusta. Dlatego postanowiliśmy je wzbogacić o dodatkowy akcent: naklejki odzwierciedlające preferencje i tożsamości seksualne. Można więc tak skomponować zestaw skarpetek na prezent, że wspaniale nadadzą się jako walentynkowa ozdoba dla per hetero- i homoseksualnych.

Mamy silne przekonanie, że skarpetki walentynkowe na prezent to zawsze strzał w dziesiątkę. Jednocześnie wyrażają miłość z całą paletą dodatkowych kontekstów: opowiadają o domowym cieple, czułości i trosce. Poza tym nie są tak banalnym rozwiązaniem jak czekoladki lub kwiaty. Taki rodzaj romantycznej bielizny nie śnił się nawet najśmielszej wyobraźni! Nie trzeba jednak sugerować się miłosnym tematem projektu; walentynkowe skarpetki to nie tylko Love Story. Jeżeli Twoja długa połówka lubi majsterkować – świetnie nada się The Handyman. A może walentynkowy prezent będzie przygotowany z myślą o wszystkich domownikach, łącznie z czworonogami? Możesz wybrać się na spacer ze wzorem Playful Dog na stopach, nie zapominając o tym, że czasem najdoskonalsza wierność i miłość odbija się w psich oczach.

Kto wie, może zamiast skarpetek na walentynki w prezencie szukasz jakieś rozwiązania dla siebie? Podpowiemy jakie skarpetki założyć do garnituru, by rozweselić nieco swoją parę i dodać sobie animuszu na idealnej randce. Oczywiście można wybrać zwyczajne szarobure skarpetki, ale po co być tak zachowawczym?! Czy nie lepiej pokazać kolorową osobowość i rozkochać w sobie partnera lub partnerkę od pierwszego wejrzenia? Many Mornings możne oznaczać wiele poranków spędzonych ze sobą: radosnych, optymistycznych, no i zawsze pełnych miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ