Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

P jak program lojalnościowy

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera P: program lojalnościowy Many Mornings – kompleksowy program lojalnościowy, który umożliwia kolekcjonowanie benefitów i zniżek w zamian za rozmaite aktywności w skarpetkowym świecie.

Program lojalnościowy Many Mornings to dopracowany w każdym szczególe osobny świat, podobny nieco do gry komputerowej. Można zdobywać tu kolejne poziomy doświadczenia, wybrać swój własny awatar, a nawet kolekcjonować odznaki za szczególne osiągnięcia. Podstawową jednostką rozwoju postaci w programie lojalnościowym są oczywiście zakupy skarpetek nie do pary. Każda złotówka wydana w sklepie internetowym lub w punktach stacjonarnych (na wyspach MM w centrach handlowych) oznacza jeden punkt – możliwy do wymiany na rozmaite profity, w tym zniżki i personalizowane oferty promocyjne. Jednak to nie wszystko! Program lojalnościowy Many Mornings oferuje możliwości uzyskiwania punktów także za rozmaite interakcje w skarpetkowym świecie. Jeżeli wspierasz nasze akcje CSR-owe w ramach programu Share a pair!, możesz dostać odpowiednią odznakę. Jeżeli udało Ci się zebrać kolekcję skarpetek ze zwierzętami, staniesz się posiadaczem wyróżnienia: Animal Lover. A jeżeli poruszasz się po naszym sklepie niczym Lucky Luck – szybkostrzelajacy rewolwerowiec w uniwersum skarpetowych zakupów; jeśli do Twojego koszyka wpadają kolejno: Lumberjack Life, Simply The Breast, The Nutcracker i inne premiery – dostaniesz gwiazdę godną szeryfa. Każdy badge dodaje także punktów do ogólnej puli, dzięki czemu szybciej osiągniesz poziom wysokich zniżek, co z kolei doprowadzi Cię do jeszcze większych możliwości w grywalnym świecie programu lojalnościowego. Skarpetka fortuny kręci się naprawdę szybko!

Program lojalnościowy Many Mornings jest organizowany przez elementy charakterystyczne dla naszej firmy: ilustracje postaci przedstawionych od pasa w dół oraz wątki związane z dziewiarstwem i przemysłem tekstylnym. Linię rozwoju bohatera stanowi szpula kolorowych nici. Dodatkowo – w związku z włókniarską praktyką – pojawia się metafora sieci. Bowiem program lojalnościowy to przede wszystkim przestrzeń rozmaitych relacji społeczności oraz pracowników firmy. Odnajdziesz się tutaj nawet, jeżeli tylko od czasu do czasu kupujesz kolorowe skarpetki do garnituru. Ale jeżeli jesteś fanką lub fanem Many Mornings i regularnie robisz u nas zakupy – to z całą pewnością błyskawiczne awansujesz na rozpoznawalny poziom, zebrawszy do kolekcji wszystkie odznaki skarpetkoholika!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ