Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

R jak skarpetki dla rowerzystów

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera R: rower, skarpetki w rowery, skarpetki dla rowerzystówwzór The Bicycles jest z nami już kilka lat, wciąż nie tracąc pozycji w peletonie popularności. To hołd Many Mornings dla wspaniałego sportu, pasji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Po pierwsze rower to nie tylko środek transportu – to także styl życia, tożsamość i stanowisko światopoglądowe (dodajmy, że bardzo bliskie pracownikom Many Mornings). Dzięki dwukołowcom ruch w miastach może być o wiele bardziej przyjazny i zrównoważony. Oczywiście nie bez znaczenia jest tu motywacja rodem ze skarpetek Save The Planet – ekologiczna, z dbałością o jakość powietrza. Rower, napędzany siłą mięśni, to chyba najdoskonalszy środek transportu znany i popularny od lat. Nie przez przypadek wielkie ośrodki cywilizacyjne i kulturowe od zawsze spoglądają na rowerzystów z nadzieją. Od Amsterdamu po Pekin – wszyscy kochamy pedałować na drodze do lepszego społeczeństwa, najlepiej wyposażeni w skarpetki w rowery. Drugą sprawą – na poboczu głównego dyskursu – jest kwestia organizacji ruchu ulicznego. Zaślepieni wygodą samochodu (lub nowobogackimi przyzwyczajeniami statusowymi) nie chcemy przyjąć do wiadomości, że podróż rowerem po mieście zazwyczaj trwa o wiele krócej. Omijamy korki, możemy elastycznie dopasowywać trasę i wreszcie – parkować niemal u samego celu, zaledwie kilka metrów od budynku, w którym pracujemy lub będziemy spędzać czas wolny. Wniosek jest więc prosty: skarpetki dla rowerzystów to nie tylko element garderoby, to niebieszczący się manifest racjonalności społecznej organizacji.

The Bicycles to perła w koronie wszystkich niebieskich skarpetek, nasz najbardziej popularny model – szczególnie w ciepłych wiosennych i letnich miesiącach. To doskonałe dopasowanie wakacyjnych przygód z odpowiednimi akcesoriami. Skarpetki w rowery to wspaniały przykład tego, jak skorelować hobby z kolorowym nośnikiem znaczeń, który zawsze możemy mieć blisko siebie. Trudno wyobrazić sobie bardziej praktyczne rozwiązanie – rowerowe skarpetki to rodzaj zmywalnego tatuażu: z jednej strony doskonale wyraża tożsamość, a z drugiej – zawsze można na chwilę odłożyć do szuflady, by sięgnąć znów przy innej okazji. Być może dlatego The Bicycles to jeden z ulubionych męskich wzorów – niezależnie od regionu geograficznego. Po ten wzór sięgają cykliści z Polski, Niemiec, Austrii, Czech, Holandii i wielu, wielu innych krajów. Cóż, chyba wkrótce przyjdzie czas na nowe sportowe rozwiązania. Może tym razem coś odpowiedniego na jogging lub do pływania?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ