Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

T jak skarpetki na Dzień Taty

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera T: skarpetki dla taty, skarpetki na dzień taty, skarpetki w prezencie na Dzień Ojca – skarpetki Many Mornings są szczególnie często wybierane na prezent. Ulubione męskie wzory to hity sprzedażowe przed okazjami prezentowymi w kalendarzu takimi jak Dzień Ojca lub Dzień Chłopaka.

Skarpetki w prezencie dla taty to tylko z pozoru banalne rozwiązanie. Oczywiście jeśli zdecydujecie się na zachowawcze czarno-białe projekty, to możecie zostać niemo oskarżeni o nudziarstwo. Co innego, gdy poświęcicie czas na reaserch i dopasowanie wesołych skarpetek do charakteru i upodobań ojca. Prawdopodobnie idealnym rozwiązaniem będzie Hobby Set, dzięki któremu możecie współdzielić zainteresowania i wspólnie pozować do pamiątkowych zdjęć w rowerowych skarpetkach. A może lepiej majsterkować w garażu, będąc wyposażonym w The Handyman zabezpieczające spracowane łydki przed szaroburymi inicjatywami? Możecie dać się zarazić – wspólnie z tatą – pomysłami DIY i wyposażyć własne domy w akcesoria wykonane własnoręcznie. A jeżeli kojarzycie rodzinne wieczory z rubasznym ojcowskim śmiechem i wiecie, że będziecie szykować prezent dla żartownisia – możecie wybrać Lumberjack Life, który będzie jak krotochwilne mrugnięcie okiem. Skarpetki w prezencie na Dzień Ojca ze wzorem drwala mogą mieć podwójne znaczenie – jak dwie strony medalu. Po pierwsze wybrzmiewa tu delikatny dowcip z męskiego ideału, ale – po drugie – także szacunek dla pracy i fizycznego wysiłku wkładanego na rzecz rodziny.

Sprawę można potraktować też zupełnie inaczej. Być może skarpetki dla taty to nie prezent międzypokoleniowy, ale rodzaj życzeń dla przyszłego ojca? Wystarczy, że sięgnięcie po inspiracje z krótkiej skarpetkowej serii Baby Shower. Tym prostym sposobem pogratulujecie tacie oczekującemu narodzin chłopca lub dziewczynki. Jeżeli jednak nie chcecie sygnalizować za pomocą niebieskich skarpetek genderowego ukształtowania przyszłego potomka, to pozostaje Wam (chyba jeszcze ciekawsza) droga wyjścia. Skarpetki w prezencie dla taty mogą stanowić zestaw: taki sam wzór dorosły plus skarpetki dziecięce. Czy ojciec i syn lub córka z takimi samymi rysunkami na stopach nie będą prezentować się uroczo? Oczywiście, że tak! To jeden z najbardziej charakterystycznych pomysłów, którego wykorzystanie obserwujemy także w mediach społecznościowych. Zdjęcia rodziców z dziećmi w sparowanych wzorach są dla nas prawdziwą inspiracją i sprawiają tak wiele radości. W końcu nie ma większej dumy, niż z własnego potomka! Dlatego skarpetki dla taty i dziecka to tak ważna sprawa. Z pozoru wybór zakupowy jak każdy inny, może jednak zadecydować o wielu wspaniałych porankach spędzonych razem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ