Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

U jak nasze ulubione skarpetki

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera U: ulubione skarpetki, nasze ulubione skarpetki – w Many Mornings publikujemy tylko te projekty, które przejdą przez bezwzględną weryfikację zgodności z naszymi oczekiwaniami; mimo tego, że jesteśmy dumni ze wszystkich kolorowych skarpetek nie do pary z logo MM na podeszwie, to każdy nas ma też swoich prywatnych faworytów – ulubione wzory, po które każdego poranka sięga do szuflady jako pierwsze.

Założyciele Many Mornings – Maciek Butkowski i Adrian Morawiak – zwykle zwracają się z sentymentem do pionierskich rozwiązań projektowych wśród skarpetek nie do pary. Obydwaj deklarują miłość do wczesnych wzorów. Ulubionymi skarpetkami Adriana są pszczoły Bee Bee, natomiast Maciek zwraca się w stronę mniej kontrastowej kolorystyki (za to gorącego temperamentu) skarpetek Tropical Heat. To były jedne z pierwszych pomysłów w firmie, których Adrian i Maciek czują się autorami. Na dodatek kilka lat temu osobiście sprzedawali je na targach odzieżowych. Nic więc dziwnego, że w dalszym ciągu mają do nich osobisty stosunek i traktują je jako swoje szczęśliwe skarpetki.

W działach marketingu i IT sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana. Męska część zespołu marketingowego ma słabość do różowych skarpetek, które pozostają w kontrze do płciowych stereotypów. Poza tym zwyczajnie fajnie wyglądają! Kontrastując z czarną odzieżą, wydobywają skarpetki na światło dzienne nawet zimą. Jednak Pink Flamingo nie cieszy się taką samą popularnością w dziale IT. Tu zdecydowanie króluje wzór Game Over; wybór pada często także na skarpetki zwierzęce – zwłaszcza bestsellery ostatnich lat: Sloth Life i The Walrus. Z kolei ulubiony wzór projektantki Many Mornings – Pauli – to Frutti di Mare. To letni motyw, który jednak Paula zakłada na stopy równie chętnie przez cały rok. Czeka też z niecierpliwością aż jej córka dorośnie do podobnych skarpetek dziecięcych z krewetkami. Jest to tym bardziej ciekawe, że Paula jest autorką wszystkich skarpetowych projektów MM (od co najmniej kilku lat ma całkowitą wyłączność projektową). Mimo że z przekonaniem podpisuje się pod wszystkimi publikacjami, to właśnie krewetki sprawiają jej największą przyjemność – nie jako projektantce, ale jako użytkowniczce.

Na koniec musimy jednak zgodnie stwierdzić, że rzeczywiście ulubione skarpetki z kolekcji Many Mornings – najlepszy wybór dla całego zespołu – to te skarpetki, które są skorelowane z akcjami w ramach programu Share a pair! W końcu to chyba najważniejsza rzecz w świecie kolorowych skarpetek – pomagać innym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ