Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

W jak skarpetki na wakacje

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera W: wakacje, skarpetki na wakacje, skarpetki na lato – mimo, że kolorowe skarpetki przeżywają swój boom przede wszystkim jesienią i zimą (a szczególnie świąteczne skarpetki w grudniu), to w Many Mornings mamy też rozwiązania idealne na lato.

Kiedy podejmiecie decyzje, by zrzucić sandały lub klapki i włożycie inne letnie obuwie, to warto wtedy zadbać także o odpowiednie skarpetki na wakacje. Specjalnie z myślą o cieplejszych miesiącach stworzyliśmy wybór kolorowych skarpetek do sneakersów oraz skarpetek do vansów – dzięki temu możecie sparować ciekawe wzory ze swoim ulubionym rodzajem obuwia. Nie ma żadnych wątpliwości, że jako skarpetki na lato najlepiej sprawdzą się baleriny. Choć zazwyczaj są kojarzone tylko z jedną płcią, wybierane przez kobiety do butów kończących się poniżej kostki, to w Many Mornings uważamy, że tak naprawdę to uniwersalny typ skarpetek na wakacje. Mężczyznom – nawet tym wyczulonym na punkcie tego, co wypada nosić – przyda się takie rozwiązanie do sportowego obuwia. The Bicycles wspomogą rowerowe wysiłki bicia kolejnych rekordów przejechanych kilometrów na wakacyjnych trasach po górach i równinach.

Oczywiście w kolekcji Many Mornings można znaleźć nie tylko typy / rodzaje skarpetek przeznaczonych na ciepłe miesiące, ale także konkretne wzory, które możemy spokojnie określić mianem: skarpetki na lato. Temat jest w tych przypadkach blisko skojarzony z wakacyjnymi aktywnościami: plażowaniem, kąpielami morskimi lub sportem. Bestsellerem od kilku lat jest projekt Frutti di Mare (dostępny także w wersji kids). Poza tym Aloha Vibes – para, która opowiada surferskie historie – spodoba się zwolennikom egzotycznych podróży oraz fanom skarpetek-stopek. Last, but not least, możemy wymienić chyba najbardziej przydatne skarpetki na wakacjeThe Traveler. Co prawda kolor i typ skarpetki jest tu uniwersalny (nie dopasowany do żadnej szczególnej pory roku), ale już temat – jak najbardziej wakacyjny! Każdy podróżnik i podróżniczka, autostopowicz, globttroter, obieżyświat, poruszający się: kamperem, samochodem, samolotem, pociągiem, autobusem, rowerem czy pieszo – jednym słowem każdy wakacyjny nomada – powinien spakować do walizki te skarpetki na lato i cieszyć się z mocy podróżniczych wrażeń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ