Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

N jak Nordic Lighthouse

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera N: Nordic Lighthouse, latarnia morska, skarpetki z motywami morskimilinia wzornicza niebieskich skarpetek opowiadająca marynarskie historie.

Skarpetki z motywami morskimi mają swoją dalszą (bardziej szczegółową) specyfikację. Zależnie od regionu geograficznego nasze listy bestsellerów kształtują się zupełnie inaczej. Choćby wspomniany już projekt skarpetek Nordic Lighthouse (z latarnią morską) jest najlepiej sprzedającym się modelem w północnych Niemczech, zwłaszcza  w landach: Szlewzik-Holsztyn, Branderburgia, Dolna Saksonia i miastach takich jak Hamburg. Mieszkańcy tych regionów każdego poranka mają skłonność także do wybierania wzorów luźno związanych z morzem, za to wprost odnoszących się do realiów klimatycznych północy (np. Polar Bear). Także w Polsce bardzo popularny jest model w morsy o nazwie The Walrus (kto wie, może ma to związek z niedawną modą na morsowanie?). Oczywiście zupełnie inaczej wygląda sytuacja z morskimi skarpetkami pływającymi po wyobraźni krajów południa. Ocean Life, którego sesję zdjęciową wykonaliśmy w słonecznej Portugalii lub (szczególnie!) Aloha Vibes – sportretowane na Fuerteventura – to idealne rozwiązania dla wszystkich surferów i plażowiczów. Co prawda, pierwszy przykład, który przedstawia orki i walenie, ma tendencje do uniwersalizowania i często szuka par zakochanych w morskich motywach niezależnie od regionu. Jednak, mimo wszystko, trend geograficzny jest bardzo wyraźny.

Skarpetki w morskie motywy to przede wszystkim idealny prezent dla każdego Travellera. Podróżnicy mogą sparować swoje zainteresowania z kolorami na stopach, sprawiając że każda wyprawa jest pełna optymizmu. Wśród morskich skarpetek znajdziemy wersje długie, ale także stopki oraz skarpetki kids – dzięki czemu łatwo można wybrać się w kolorową eskapadę z całą rodziną. A jeżeli nie planujecie wakacji spędzonych z dala od domu, to czasem warto zajrzeć do najbliższego oceanarium albo ogrodu zoologicznego. Tutaj także można podejrzeć zwierzęta z naszych skarpetek: foki, morsy, wieloryby, krewetki itp. Kto wie, może skarpetki w morskie motywy tak bardzo przypadną Wam do gustu, że wkrótce będziemy zmuszeni rozszerzyć paletę naszych niebieskich wzorów o kolejne wodne historie? Być może przyjdzie czas, by na chwilę – zamiast zwierząt – bohaterami stali się ludzie: pływacy i plażowicze? Tak naprawdę to odpowiedź na to pytanie znacie tylko Wy, nasi Użytkownicy. Staramy się bowiem uważnie wsłuchiwać we wszystkie potrzeby. Myślimy o naszych skarpetkach jako o dopełnieniu życiowych pasji, jako o garderobie, z którą można się utożsamić. Dlatego to jak będzie rozwijać się kolekcja skarpetek w morskie motywy zależy tylko od Was!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ