Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

O jak obsługa klienta

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera O: opieka nad użytkownikiem, obsługa klienta, obsługa B2C i B2B – chyba najważniejszy dział w Many Mornings; staramy się budować indywidualne relacje z każdą użytkowniczką i każdym użytkownikiem, dlatego sprawna opieka nad procesem zakupowym (ale czasem także zwykła rozmowa) to nasz największy priorytet.

Many Mornings zostało założone w 2014 roku przez Maćka Butkowskiego i Adriana Morawiaka, jako wyraz ich projektowych pasji, zdolności fotograficznych, ale przede wszystkim otwartości na drugiego człowieka. Początkowo prezentacja produktów odbywała się głównie za pośrednictwem targów odzieżowych (zarówno w Polsce, jak i na skalę międzynarodową). To z tego doświadczenia personalnego kontaktu z użytkownikiem wziął się pomysł na kompleksową opiekę prokliencką. Dziś – niezależnie czy kupujesz tylko jeden wzór, podyktowany potrzebą chwili i wyrażenia idei (jak w przypadku Simply The Breast), czy może stale kolekcjonujesz skarpetki lub jesteś hurtownikiem, który chce sprzedawać skarpetki nie do pary w swoim sklepie – zawsze spotka Cię uważne i przyjazne podejście. Jesteśmy przygotowani, by udzielić kompleksowych informacji o procesie produkcyjnym i zakupowym; spoglądamy czujnym okiem na drogę naszych kolorowych skarpetek od pierwszej nitki, aż do paczki wysłanej do prywatnych domów. Wiemy, że są wśród Was pasjonaci, którzy chcą uzbierać wszystkie skarpetki w zwierzęta. Ale niektórzy kupują Many Mornings tylko raz do roku, przy okazji Świąt Bożego Narodzenia – jako ciekawy prezent pod choinkę. Świąteczne skarpetki to od początku istnienia firmy absolutne bestsellery. To wtedy obsługa klienta ma największy natłok pracy. Adrenalina z tym związana przynosi jednak moc pozytywnych emocji i doładowuje baterie gwiazdkową energią na cały rok.

Podobne wyzwania czekają nas w przestrzeni wymiany informacji B2B. Obecnie skarpetki nie do pary Many Mornings można znaleźć aż w 28 krajach na świecie. Szczególnie często kontaktujemy się z partnerami z Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, Francji, Szwecji i Japonii. Wiemy, że wymaga to szczególnej staranności. W końcu różnice kulturowe w inny sposób kształtują ścieżki komunikacyjne i okoliczności handlowe dla wszystkich regionów. Nawet jeśli w Azji częściej skłaniają się ku kolorowym skarpetkom do sneakersów, a w krajach północy poszukują rozwiązań na ciekawe skarpetki do garnituru – to mamy też ważny, wspólny fundament. To świat wartości, które podzielamy w Many Mornings: różnorodności, otwartości, tolerancji i codziennego optymizmu. W końcu każdy poranek rozpoczęty w kolorowych skarpetkach oznacza nowe możliwości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ