Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

()
Go!
  ,

Good Mornings for 🌈 everyone!

Każdy czerwcowy poranek rozpoczynamy w skarpetkach Over The Rainbow. Co może przynieść nam poczucie dumy? Pełna akceptacja dla osób LGBT+, by wspólnie tworzyć świat, w którym każdy będzie czuł się dobrze sam ze sobą.

Załóż tęczowe skarpetki

Dlaczego czerwcowe poranki są tęczowe?

Każdego poranka w roku Many Mornings obiema rękoma i stopami podpisuje się pod deklaracją demokratycznych wartości. Tym bardziej w czerwcu nie możemy pozostać obojętni! Dlaczego Pride Month to ważna data w kalendarzu skarpetek nie do pary? Oto lista kolorowych powodów do dumy.

Celebrowanie różnorodności

Odpowiedzialność społeczna

Otwartość i empatia

Nonkonformizm i odwaga

Szkoła różnorodności

Many Mornings patronuje serii filmów edukacyjnych realizowanych przez Grupę Stonewall, skierowanych do uczniów, rodziców i nauczycieli. Filmy zostaną opublikowane jesienią 2021 roku i mają nieść kolory do świata, który zbyt często wybiera czarno-białe definicje.

W świecie zdominowanym przez heteronormatywność każde wyjście poza narzucone granice skutkuje wykluczeniem. Powszechne szkolnictwo w Polsce zazwyczaj umacnia stereotypy. Młodzi ludzie ze społeczności LGBT+ często są pozbawieni jakiegokolwiek oparcia, a ich poranki są trudniejsze niż kogokolwiek z otoczenia.

Dla rodziców

Dla nauczycieli

Dla uczniów

Wewnątrzfirmowe szkolenia
w Many Mornings

W czerwcu 2021 pod kierunkiem Grupy Stonewall odbędą się warsztaty dla założycieli i pracowników Many Mornings, dotyczące równościowego traktowania i inkluzywnej komunikacji.

w warsztatach wezmą udział założyciele firmy

szkolenia są dostępne dla wszystkich chętnych, ze szczególnym uwzględnieniem osób, których decyzje wpływają na pozostałych pracowników

organizacja jest zorientowana na merytoryczne przygotowanie do wrażliwego i inkluzywnego komunikowania się wewnątrz firmy i w jej imieniuRozmiar

Darmowa dostawa od 59zł
Zwrot do 30 dni
92% wysyłek dostarczamy nastepnego dnia
Skład skarpet
Bawełna czesana80%
Poliamid15%
Elastan3%
inne włókna2%