Hej! Wybierz swoją lokalizację, aby zobaczyć właściwą treść.

()
Go!
  ,
Potrzebujesz pomocy?

W roku 2022 poranki zaczynamy od pomagania!

Zamiast dzielić skarpetki na dwoje, śmiało ruszamy naprzeciw wyzwaniom odpowiedzialności społecznej. Czy pójdziesz z nami i duchem czasu, by przekonać się, że łączyć i dawać jest zawsze najprzyjemniej?

Dziel (się) i łącz!
31 STYCZNIA

Dojrzeliśmy lepszą przyszłość wspólnie z WOŚP! Jak co roku, dedykowane wzory skarpetek posłużyły jako cegiełki, z których dochód wspierał cele Orkiestry. Ale to nie wszystko! Podczas 30. finału wzięliśmy udział w licytacji dla najbardziej hojnych darczyńców, gdzie zdobyliśmy złote serduszko nr 6 za kwotę 105 999 zł!

LUTY

Rosyjska inwazja sprawiła, że poranki nie iskrzą już optymizmem. Mimo to, staramy się zrobić, co w naszej mocy, by stać murem za Ukrainą i wspierać uchodźców wojennych. Już w lutym przekazaliśmy 60 000 zł dla Fundacji Ocalenie działającej na granicy i 10 000 zł dla The Hospitallers – ukraińskiego batalionu szpitalnego operującego bezpośrednio na froncie.

W następnych miesiącach 100% przychodu ze skarpetek-cegiełek #StandWithUkraine trafiło do lokalnych organizacji zajmujących się integracją osób uchodźczych w Polsce (łącznie 11 370 zł). Ponadto przekazaliśmy ponad 7700 par skarpet dla uchodźców w ośrodkach i prywatnych domach, by zadośćuczynić potrzebie godności osobistej oraz dodać choć odrobinę kolorów do trudnej codzienności uciekających kobiet i dzieci.

21 MARCA

W ramach corocznych obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa w dniach 19-21.03 przekazywaliśmy 21% przychodu dla organizacji zajmujących się inkluzją społeczną. Założyliśmy kolorowe skarpetki i uzbieraliśmy 21 750 zł dla 6 ngosów w Polsce i w Niemczech!

22 KWIETNIA

W imię upcyklingu powstał projekt cHAIRity, w ramach którego z materiałów poprodukcyjnych stworzyliśmy limitowaną serię gumek do włosów.

Każdy użytkownik i użytkowniczka mogli dodać do gumkę do zamówienia w zamian za dowolną darowiznę na rzecz kolektywu Siostry Rzeki w Polsce i die Urbanisten w Niemczech. Łącznie przekazaliśmy 4622 zł, by wspólnie działać na rzecz sprawiedliwego dostępu do czystej wody, w obronie dzikiej przyrody oraz w imię gospodarki obiegu zamkniętego.

KWIECIEŃ

Wystartował program Many Monkeys! Małpki promują hobby DIY i dobroczynność.

Umożliwiają nam i naszej społeczności działania w duchu less-waste – każdy ma okazję uszyć własną maskotkę ze skarpetek, które nie trafiły do sprzedaży. A dobroczynność pozwoliła także na objęcie patronatem szkoły Sewing Together w Mombasie w Kenii. Przekazaliśmy 16 250 zł na remont i bieżące potrzeby tej oddolnej instytucji, by wspierać kobiecą przedsiębiorczość w branży modowej!

CZERWIEC

Zawsze jesteśmy dumni z działania w zgodzie ze społeczną odpowiedzialnością, ale podczas Pride Month staje się to jeszcze bardziej wyraźne! Jakie kolory ma różnorodność? Cóż, jest ich tyle, ile stóp na całym świecie! 

W tym roku stworzyliśmy specjalny Pride Box, który każdy mógł pokolorować w barwy swojej tożsamości. Zysk ze sprzedaży boxów i skarpetek Over The Rainbow przekazaliśmy dla Grupy Stonewall. 12 312 zł wesprze działania na rzecz równych praw społeczności LGBT+!

Do tej pory w roku 2022:

Wsparliśmy 23 organizacji pozarządowych

Podarowaliśmy 12 197 par skarpetek

Przekazaliśmy darowizny w wysokości 249 282 zł

Takżę dzięki Tobie możemy wciąż rozwijać nasz program SHARE A PAIR! Sprawdź nasze pomysły na pomaganie i podpowiedz nowe rozwiązania.

Zobacz, co zdziałaliśmy w 2021!

Wybierz pudełko prezentowe

GOOD LUCK GIFT BOX 5,00

BIRTHDAY GIFT BOX 2 5,00

DOG LOVER GIFT BOX 5,00

MEN’S GIFT BOX 5,00