DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ

#soxysummer

Wakacje to piękny czas. Każdego poranka wstajemy i szukamy możliwości, by przeżyć dzień ciekawie i radośnie. Nie ma lepszego początku wakacyjnych przygód, niż zaglądanie do szuflady w poszukiwaniu skarpetek dopasowanych do nastroju.

W Many Mornings każdą aktywność przeżywamy w pełni - od stóp do głów. Nie zapominamy jednak, że lato to także czas czułego lenistwa. Chcesz odpocząć? Znajdziemy skarpetki na lato odpowiednie także dla Ciebie!

Społeczność Many Mornings nosi skarpetki latem

Co roku jesteśmy zafascynowani, jak piękną i radosną społeczność tworzymy wspólnie z Wami. Oglądamy zdjęcia, które publikujecie. Na wszystkich z dumą nosicie skarpetki na lato. Jesteście naprawdę soxy! Postanowiliśmy przygotować linię komunikacyjną wspólnie z naszymi Użytkowniczkami i Użytkownikami. Stworzyliśmy mapę fotografii, na których nie występują profesjonalni modele, tylko Wy sami! Po całym internecie rozsiane są virale miłośników letnich skarpetek Many Mornings. Na materiałach uwiecznione zostały pojedyncze osoby. Ale tu - na stronie MM - możecie odnaleźć się wszyscy! Pamiętajcie, żeby zrobić sobie wakacyjne zdjęcia także w tym roku. Dzięki Wam pozostaną nam wspaniałe skarpetkowe wspomnienia! Każdy spędza wakacje inaczej, a jednak każdy w Many Mornings na stopach!