Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

()
Go!
  ,

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Many Mornings i Fundacja „Dr Clown”
razem produkują dziecięce uśmiechy

To kolejny rok, kiedy wspólnie z Fundacją „Dr Clown” produkujemy świąteczne uśmiechy wśród małych pacjentów szpitalnych oddziałów dziecięcych i podopiecznych placówek specjalnych. Nie dalibyśmy rady zrobić tego bez naszych niezastąpionych pomocników – maskotek-małpek!

Less waste, more smiles!

Ponieważ w swoich działaniach kierujemy się troską o środowisko, szyjemy maskotki-małpki w duchu less waste. Tworząc maskotki, dajemy nowe życie kolorowym skarpetkom drugiego gatunku, które ze względu na nawet niewielkie, niemal niewidoczne defekty, nie mogą trafić do sprzedaży. Wypełniamy je nićmi dziewiarskimi z naszego zakładu produkcyjnego w Aleksandrowie Łódzkim.

Moc dobrych emocji zaszyta w… małpce!

Zanim małpki trafią w ręce małych właścicieli, po drodze chłoną mnóstwo dobrych emocji od wszystkich, którzy przyczyniają się do ich powstania! Swoją drogę zaczynają w rękach trojga łódzkich emerytów zaprzyjaźnionych z naszą firmą, którzy tworzą ze skarpetek szablon pozwalający uszyć maskotkę nawet największym laikom

Następnie za sprawą Jaśka, który jest dobrym duchem projektu i łączy jego poszczególne ogniwa – małpki przekazywane w ręce łódzkich seniorów, gdzie nabierają kształtu. O egzotyczności małpek świadczą też wyszywane im przez każdego autora uśmiechy i guzikowe oczy, które są zwierciadłem ich radosnych małpich dusz!

Z dobrą energią z Domów Seniora wędrują na kosmetyczne poprawki, aby w pełni bezpieczne mogły dotrzeć do Fundacji "Dr Clown", która za sprawą swoich pełnych dobrych emocji pracowników sprawiedliwie rozdziela je wśród miejsc, gdzie małpkowe przytulasy i uśmiechy są najbardziej potrzebne.

W tym roku nasze maskotki powędrowały do szpitali w 11 miastach (Łódź, Kraków, Katowice, Lublin, Poznań, Suwałki, Sosnowiec, Chełm, Krasnystaw, Świdnik, Hrubieszów).

W zeszłym roku pracownicy Many Mornings mogli osobiście wręczać małpki podopiecznym łódzkich szpitali. W tym roku względy bezpieczeństwa nam to uniemożliwiły, ale zamierzamy wrócić do tego najszybciej jak się da! Zwłaszcza, że nasz zespół działa w kilku miastach Polski (i nie tylko!), a małpki mają bardzo dobrą energię, którą dzielą się z dziećmi.

Stworzyliśmy już prawie 2000 małpek.

Działamy dalej, aby z tą egzotyczną kolorową energią docierać jeszcze dalej!