Hej! Wybierz swoją lokalizację, aby zobaczyć właściwą treść.

()
Go!
  ,
Potrzebujesz pomocy?

Many Mornings i Fundacja Dr Clown
razem produkują dziecięce uśmiechy

Od kilku lat wspólnie z Fundacją Dr Clown produkujemy świąteczne uśmiechy wśród małych pacjentów szpitalnych oddziałów dziecięcych i podopiecznych placówek specjalnych. Nie dalibyśmy rady zrobić tego bez naszych niezastąpionych pomocników – maskotek-małpek!

Less waste, more smiles!

Ponieważ w swoich działaniach kierujemy się troską o środowisko, szyjemy maskotki-małpki w duchu less waste. Tworząc maskotki, dajemy nowe życie kolorowym skarpetkom drugiego gatunku, które ze względu na nawet niewielkie, niemal niewidoczne defekty, nie mogą trafić do sprzedaży. Wypełniamy je nićmi dziewiarskimi z naszego zakładu produkcyjnego w Bełdowie k/Łodzi.

Moc dobrych emocji zaszyta w… małpce!

Zanim małpki trafią w ręce małych właścicieli, po drodze chłoną mnóstwo dobrych emocji od wszystkich, którzy przyczyniają się do ich powstania! Swoją drogę zaczynają w rękach seniorek i seniorów oraz młodzieży szkolnej, którzy tworzą maskotki dla najmłodszych!

Następnie za sprawą dobrego ducha projektu - pani Teresy - małpki przechodzą weryfikację jakości uśmiechów :) Czy każdy guzik jest na swoim miejscu przed podróżą do szpitali? Oto dba nasza małpkowa opiekunka!

Kolejny krok małpki robią w stronę Fundacji Dr Clown, która rękoma wspaniałych wolontariuszy sprawiedliwie rozdziela je wśród miejsc, gdzie małpkowe przytulasy i uśmiechy są najbardziej potrzebne.

W grudniu 2021 r. nasze maskotki powędrowały do szpitali i placówek w 11 miastach (Łódź, Sieradz, Poznań, Kraków, Kielce, Lublin, Sosnowiec, Częstochowa, Opole, Szczecin, Warszawa).

Stworzyliśmy już ponad 3000 małpek.

Działamy dalej, aby z tą egzotyczną kolorową energią docierać jeszcze dalej!

Wybierz pudełko prezentowe

GOOD LUCK GIFT BOX 5,00

BIRTHDAY GIFT BOX 5,00

BIRTHDAY GIFT BOX 2 5,00

DOG LOVER GIFT BOX 5,00

MEN’S GIFT BOX 5,00