Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

()
Go!
  ,

Poranki 2021 roku rozpoczynaliśmy od pomagania.

Pierwsze kroki każdego dnia zawsze stawiamy w stronę społecznej odpowiedzialności. Pójdziesz z nami stopa w stopę na drodze do lepszego jutra?

Zrób pierwszy krok!
31 STYCZNIA

Zagraliśmy dla WOŚP! Łącznie w we wszystkich licytacjach przekazaliśmy 73 861 zł.

1-28 LUTEGO

Dzięki współpracy z Fundacją Sarigato i Karmimypsiaki.pl, przekazywaliśmy 5% przychodu z psich i kocich skarpetek na rzecz schronisk dla zwierząt. Akcja nadal trwa!

8 MARCA

Z okazji 8 marca przekazaliśmy 8000 zł dla Fundacji Kosmos dla Dziewczynek

21 MARCA

W Światowym Dniu Zespołu Downa przekazaliśmy 35 750 zł na rzecz Stowarzyszenia „Bardziej Kochani” i współtworzyliśmy spot kampanii społecznej „Nie do pary jest tu tylko chromosom”.

22 KWIETNIA

Wraz z zamówieniami wysyłaliśmy nasiona roślin miododajnych. Wymieniliśmy także foliopaki – teraz pochodzą w 80% z recyklingu i mają certyfikat Blue Angel!

15 MAJA

10 000 zł od Many Mornings trafiło do Fundacji Po Drugie na rzecz budowy domu dla nastoletnich usamodzielniających się matek i ich dzieci

26 MAJA

Przekazaliśmy 2000 par skarpet na rzecz matek, które tegoroczny Dzień Matki spędziły w szpitalach.

1-30 CZERWCA

Przez cały miesiąc celebrowaliśmy Pride Month. Stowarzyszenie My, Rodzice i Grupa Stonewall będą działać na rzecz praw osób LGBT+ ze wsparciem finansowym w wysokości 13 660 zł.

19 LIPCA

Raccoon Bandit Cleanup to akcja sprzątania świata, w którą zaangażowaliśmy inne firmy i setki prywatnych osób!

1-31 SIERPNIA

Już czwarta edycja Many Walks za nami! W 2021 r. w akcję wspierania czworonogów zaangażowaliśmy 7 schronisk partnerskich. Udało nam się zorganizować aż 1064 spacery i wesprzeć naszymi produktami 164 psie i kocie adopcje.

1-30 WRZEŚNIA

W ramach akcji Back to School, w celu wyrównywania szans edukacyjnych dzieci w Polsce i w Niemczech, sfinansowaliśmy 300 plecaków szkolnych z wyposażeniem.

1-31 PAŹDZIERNIKA

Skarpetki Simply The Breast po raz kolejny udowodniły, że troszczą się o kobiecość w każdym kształcie! Zaangażowaliśmy się w promocję profilaktyki onkologicznej i sfinansowaliśmy badanie USG piersi niemal 60 kobietom współtworzącym Many Mornings! 

Dotychczas w tym roku:

Wsparliśmy 29 organizacji pozarządowych

Podarowaliśmy 15 839 par skarpet

Przekazaliśmy darowizny w wysokości 173 205 zł

Dzięki Tobie stale rozwijamy nasz program SHARE A PAIR! Śledź nasze działania i daj nam znać, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

Sprawdź, co udało nam się zdziałać w 2020 roku!

Wybierz pudełko prezentowe

Rozmiar

Darmowa dostawa od 59zł
Zwrot do 30 dni
92% wysyłek dostarczamy nastepnego dnia
Skład skarpet
Bawełna czesana80%
Poliamid15%
Elastan3%
inne włókna2%