Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Filtruj
Rodzaj
Motyw
Kolor
Wyczyść filtry

Skarpetki w paski

  Filtruj

Darmowa dostawa od 59 zł

Odbiór w Paczkomacie

30 dni na zwrot produktu

Bezpieczne zakupy

Czy skarpetki w paski pogrubiają kostki?

Babcine zasady modowe brzmią w naszych uszach z niebezpiecznym natężeniem, brzęczą i wkręcają się w wyobraźnię tak długo, aż uda im się przebrać za prawdę. «Poprzeczne paski pogrubiają» wciąż pozostaje nachalną mantrą, która nie daje nam wytchnąć podczas porannego sięgania do szafy i szuflady. Choć czasem przydałoby się nam czerpać całymi garściami z mądrości pokoleń, to akurat w tym przypadku wspaniale byłoby zapomnieć o stygmatyzującym dziedzictwie. Przecież skarpetki w paski pasują do każdych stóp! Co więcej, odpowiednie czarno-białe wzory nadają pewnej elegancji naszym kostkom. Tak często nie pamiętamy, że najważniejszy dogmat na akademii porad modowych to: «po prostu czuć się dobrze samemu ze sobą». To bardziej współczesna szkoła, w której nauczycielką jest między innymi Lena Dunham i bohaterki serialu Girls. To także przekaz naszego projektu w duchu body positive o krotochwilnej nazwie Simply The Breast. Nie martw się więc, czy skarpetki w paski będą pasować wścibskim spojrzeniom. Załóż na stopy to, co uważasz za słuszne; porusz po kolei wszystkimi palcami, unieś pięty – jeżeli czujesz mrowiące zadowolenie przemieszczające się od palucha po najmniejszy paznokieć, znaczy że wybór był idealny!

Skarpetki w paski, czyli szkoła kamuflażu

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, gdzie znajdują się właściciel i właścicielka pięknych skarpetek w paski? Ukryli się w ulicznym ruchu na przejściu dla pieszych, wśród dzikiej roślinności, czy może w muzeum sztuki? Picassocks zręcznie wtopił się w abstrakcyjny obraz – w końcu artystyczne skarpetki mają nie lada wyobraźnię i wiedzą, jak odnaleźć się w gąszczu kształtów oraz kolorów. Najłatwiej jednak skarpetkom w paski poruszać się na łonie przyrody. Tutaj mają całe spektrum naturalnych inspiracji. Tygrys, zebra – a może jeszcze jakieś inne zwierzę zauważone podczas Safari Trip? A może znacie kogoś, kto chce się ukryć w kodzie kreskowym świata wirtualnego, w magii zer i jedynek? W internecie bardzo łatwo stać się anonimowym i umknąć ciekawskim oczom. Nie zdziwicie się chyba, gdy pod biurkiem zapalonego moderatora forów internetowych zauważycie niecierpliwie poruszające się skarpetki w paski? Być może trzeba będzie wynająć Clue Detective, by odnaleźć najbardziej zaawansowanych adeptów sztuki kamuflażu!

Którędy płynie energia skarpetek w paski?

Wschodnia medycyna alternatywna uczy nas, że w stopach znajdują się bardzo ważne źródłowe punkty energii życiowej Qi, która przemieszcza się drogami meridianów wzdłuż i w poprzek całego ciała. Wiele powiązanych dziedzin – w tym akupunktura i refleksologia – wykorzystuje tę wiedzę. Nie wszyscy jednak mają pojęcie, że wystarczy każdego poranka założyć skarpetki w paski, by w pełni wykorzystać swoje zasoby energetyczne. Linie z nici dziewiarskich symbolizują przemieszczanie się potencjałów od stóp do głów. Dziwi Cię ta skrywana przez ekspertów tajemnica? Gdy założysz skarpetki Barbie, nagle poczujesz olśnienie. Czuć się tak dobrze, tak świeżo i rześko – można tylko w skarpetkach z paskami!