Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Filtruj
Rodzaj
Motyw
Kolor
Wyczyść filtry

Skarpetki w koty

  Filtruj

Darmowa dostawa od 59 zł

Odbiór w Paczkomacie

30 dni na zwrot produktu

Bezpieczne zakupy

Skarpetki w koty w każdym domu

Koty to urocze i samodzielne zwierzęta. Chcesz się do nich upodobnić? Nic prostszego! Noś skarpetki w koty od Many Mornings. Mimo, że mamy bardzo wiele wzorów poświęconych zwierzętom, to właśnie koty są jednym z naszych ulubionych motywów. Dlaczego? Cóż, wśród nas jest wielu domatorów, a skarpety w koty to naturalny wybór dla każdego, kto uwielbia przebywać w swoich czterech ścianach. Uwielbiasz pichcić w kuchni? W końcu nie uda Ci się najeść (ani wykarmić rodziny) tylko i wyłącznie skarpetkami Fast Foot. Czasem trzeba poświęcić chwilę, by przygotować aromatyczną rybę dla łakomych kocich brzuchów. Łosoś na parze lub pieczony pstrąg w domu smakują jeszcze lepiej niż w nadmorskim kurorcie. A może zamiast stać przy piecu, wolisz wygrzewać się w promieniach słońca, które padają wprost na Twoją salonową kanapę? Wcale się nie dziwimy! Tak jak Ty, mamy kocią naturę. Ośmielamy się twierdzić, że trochę lenistwa, to nic złego. To przecież tylko dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Przewrócić się z boku na bok, rozkosznie zamruczeć, nigdzie się nie spieszyć. Mañana forever! Takie życie jest możliwe tylko w skarpetkach w koty! Załóż skarpety z kotem wymalowanym na kostkach i naucz się mruczeć!

Skarpetki w koty dla kociarzy

Prawdopodobnie już od tysiącleci (gdy tylko człowiek udomowił pierwsze zwierzęta gospodarcze) trwa zacięta wojna między psiarzami i kociarzami. Czasem przybiera ona łagodne wymiary. Taki rodzaj walki pozycyjnej opiera się na szermierce na argumenty. Całe szczęście w trakcie wymiany ciosów nikt nie ginie; co najwyżej zostaje ranny na duszy. Jedna strona głośno pokrzykuje, że psy są wierne, ufne i przyjacielskie. Podobno zawsze można na nie liczyć i nie wykażą się wobec właściciela żadną złośliwością. „Koty nie mają właściciela; tylko przyjaciół” – odpowiadają na to kociarze. Zadowoleni, że udowodnili kocią samodzielność i inteligencję, z przyjemnością zakładają na stopy skarpetki w koty. Pielęgnują dumę ze swojej kociej natury, lubią myśleć, że oni także chodzą swoimi drogami. Cóż, ze wzorem Playful Cat wszystko jest możliwe. Prawdopodobnie, jeśli postawisz na swoją autonomię, wygrasz! Pewność siebie jest ważna zwłaszcza wtedy, gdy spór między psiarzami a kociarzami się zaognia. Przestają wystarczać słowa; czas na stanowcze gesty! Obie strony gotują się do walki, za oknem już słychać marszowy krok. Stopy otulone w skarpetki w koty miarowo wybijają wojenny rytm. Po drugiej stronie ulicy gromadzą się psiarze o groźnych minach – warczą i poszczekują. Cóż to? Czy to czasem nie prowokacja? Znad butów widać kolorowe elementy wzoru Playful Dog. Atmosfera staje się naprawdę gęsta i nie wiadomo, kto okaże się zwycięzcą. Dla tych, którzy nie potrafią wytrzymać takiego napięcia, proponujemy kompromisowe rozwiązanie – kupcie skarpetki w koty, a drugą parę domówcie z psim wzorem.

Skarpetki w koty zdobywają internety

Kultura memów ma pewnie sporo minusów, ale my wolimy patrzeć na bright side of life. Pozytywna strona obrazkowych internetów daje przewagę kotom, które rozgościły się na naszych monitorach: facebookach i instagramach. Przyznajcie się! Kto choć raz nie podzielił się ze swoimi znajomymi zdjęciem swojego pupila (zwłaszcza wtedy, gdy miał śmieszną minkę)? Istnieje metoda dla bardziej wstydliwych lub snobistycznych – cicha komunikacja przez messengera lub sms. Każdy znajdzie jakiś sposób, by zaprezentować światu wdzięki swego zwierzaka. Istnieje też wyjątkowo wyrafinowany sposób. Zrób sobie zdjęcie ze swoim kotem w skrapetkach Playful Cat. Skarpety w koty to przebój internetu, który zasłodzi Twoich znajomych i przyjaciół potrójną porcją cukru. Skarpetki z kotem są lepsze niż czekolada i słodsze niż ptyś. Czy to zdrowe? Pewnie nie. Ale pyszne!