Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Filtruj
Rodzaj
Motyw
Kolor
Wyczyść filtry

Skarpetki w psy

  Filtruj

Darmowa dostawa od 59 zł

Odbiór w Paczkomacie

30 dni na zwrot produktu

Bezpieczne zakupy

Skarpetki w psy najlepszym przyjacielem człowieka

Bywają poranki, gdy budzisz się z kwaśnym humorem, wyglądasz za okno, za którym siąpi deszcz – a chandra już czeka za drzwiami. Być może znajdziesz czułość i przyjaźń bliżej niż myślisz? Najlepszym pomysłem byłoby oczywiście nawiązanie trwałej relacji z jakimś czworonogiem, ale tymczasowo możesz wspominać głośne szczekanie, patrząc na swoje skarpetki w psy. Gdy prawa i lewa stopa wyglądają spod pościeli, leniwie się przeciągając, Ty możesz oglądać uroczy pyszczek kundelka (lub przedstawiciela ulubionej rasy), zręcznie wydziergany dziewiarskimi nićmi. A gdy już zwleczesz się z łóżka i zjesz pożywne śniadanie, możesz łatwo sprostać wyzwaniom dnia codziennego! Spacer z Playful Dog to zastrzyk dobrego samopoczucia każdego poranka. Welsh Corgi Pembroke sprawiają, że sam(a) chciałabyś mieć cztery nogi, by być właścicielką lub właścicielem jeszcze większej ilości skarpetek w psy.

Jaka jest Twoja ulubiona rasa skarpetek w psy?

W Many Mornings każdego poranka do pracy zabierają się psiarze i kociarze, zakochani po uszy w swoich czworonogach. Nie będziemy tego dłużej ukrywać – na każdego pracownika i pracownicę przypada przynajmniej jeden zwierzak! Nasze wybory często kończą się na wycieczkach do okolicznych schronisk, gdzie znaleźliśmy wiernych towarzyszy życia, m.in. Szelkę, Chewbaccę, Miśka. Z kolei nasze skarpetki w psy otwierają się na jeszcze bardziej różnorodne spektrum ras i psich osobowości. Już dobrych parę lat temu w naszych kolekcjach zagościły buldogi francuskie i mopsy, zaaferowane i żywiołowe – o imieniu Dog Affair. Zaraz za nimi, długim i powolnym chodem, wkroczyły Sausagedog, czyli jamniki. To przemiłe zwierzaki, znane z bezwzględnej wierności właścicielom, które owinęły się wokół naszych skarpetek w psy całą długością tułowia. Długowłose i szorstkowłose – mile łechcą kostki i palce u stóp. Na tym jednak nie kończy się skarpetkowa wyliczanka. Prawdziwym przebojem w naszej czworonożnej grupie są Corgi, zawsze w zabawowym nastroju, chętne do aportowania, biegania i łaszenia się do naszych nóg. W dodatku to wciąż nie ostatnie pomysły na powiększenie porankowej rodziny, nie wyszczekaliśmy się jeszcze z całej kreatywności. Skarpetki w psy czekają na nowe premiery, – na pewno wkrótce adoptujemy nowych przyjaciół.

Skarpetki w psy do pracy i biura

Tęsknisz za swoim czworonogiem, wybierając się każdego poranka do pracy? Od teraz nie będzie między wami przeszkód; żadna okazja nie będzie niewłaściwa, by założyć skarpetki w psy. Możesz wybrać się do biura lub na oficjalne spotkanie w kolorowych skarpetkach do garnituru. Ale to jeszcze nie wszystko, bowiem rozwiązania Many Mornings nadadzą się nawet na romantyczną kolację! Podobno najłatwiej znaleźć drugą połówkę na spacerze z psem. Być może więc założenie któregoś z psich wzorów na randkę się opłaci? Łatwo zyskać przychylność, gdy ma się przy sobie wiernego sekundanta. Może nawet podpowie jaki prezent kupić, by sprawić przyjemność miłości Twojego życia?