Hej! Wybierz swoją lokalizację, aby zobaczyć właściwą treść.

()
Go!
  ,
Potrzebujesz pomocy?
Filtruj
Rodzaj
Motyw
Kolor
Rozmiar
Wyczyść filtry

Czarny

Czarne skarpetki nie do pary

Filtry (2)   
  Filtruj

Czarne skarpetki dostają kolorów

Wielu z nas kojarzy gawędy o czasach, gdy czarne skarpetki były towarem deficytowym. Niejeden kawaler farbował białe skarpetki przed ważnymi okazjami, by nie zaliczyć wizerunkowej wpadki na randce lub ślubie. Gospodarka deficytu jest już jednak dawno za nami. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że nadchodzi schyłek epoki czarnych skarpet. Czarne skarpetki przeżywały złotą erę w Polsce w latach dziewięćdziesiątych i przez większość pierwszych dwóch dekad XXI w. Z całą pewnością były uniwersalne i parowały się z zachodnią modą sztruksowo-jeansową. Dziś jednak długie jednolicie czarne skarpety kojarzą się ze smutną koniecznością i brzydką bielizną, wyśmiewaną w komediach. Czas, by odświeżyć wizerunek czarnych skarpetek! Dlatego Many Mornings zdecydowało się trochę je podkolorować, ożywić, tchnąć w nie energię. Czasem wystarczył tylko zgrabny geometryczny wzór, by czarne skarpetki zyskały na charakterze. Ale zazwyczaj potrzeba było struktur narracyjnych, które dokonały czarodziejskiej przemiany z nudnego w ciekawe. Tak powstały skarpetkowe inne historie, rozpoczynające się od ciemnego tła w wyobraźni. Po latach pracy możemy z dumą powiedzieć, że czarne skarpetki nie są już dłużej smutne.

Męskie historie czarnych skarpetek

Pewnie oglądaliście kiedyś sławny skecz Monty Pythona zatytułowany „mecz filozofów”. Starożytna drużyna grecka rozgrywa w nim spotkanie przeciw reprezentacji niemieckiej, na czele której stoi Hegel. Rzeczywistość pythonowska jest jak zwykle okraszona gęstym gradem absurdu. Many Mornings przejmuje formułę tego meczu, ale dokonuje zmian w składzie. Zastanawiamy się jak w meczu artystów zaprezentowałby się Salvadorable. Niejeden football fan z trudem na jawie wyobraża sobie, co przyśniło się projektantom czarnych skarpetek Many Mornings. Impulsy z podświadomości tego rodzaju to ziszczenie męskich marzeń, w których czarne skarpetki dają przestrzeń do połączenia piłki nożnej i łagodnego erotyzmu truskawkowej sesji modelu Strawberries. Rzeczywistość Many Mornings bywa surrealistyczna. Ale nasze czarne skarpetki śnią tylko kolorowe sny.

Skarpetki czarne jak espresso

Wszyscy dorośli kawosze znajdą w czarnych skarpetkach Many Mornings ukojenie dla swoich kawowych żądzy, gdy tylko rozpoczną dzień od nałożenia na stopy wzoru Dark Espresso. Każdy, niezależnie od płci, od razu zmienia się w profesjonalnego baristę, który zjadł zęby na pracy w kawiarniach trzeciej fali. Kawa jednak nie nadaje się dla dzieci; dla nich przygotowaliśmy specjalne dziecięce czarne skarpetki. Ci chłopcy, którzy mają głowę w chmurach, powinni na stopy nałożyć Space Trip Kids. Z kolei inni, twardo stąpający po ziemi, wolą dziecięcy wzór w jeże (Apple Hedgehog Kids). Mamy też małe co nieco dla dziewczyn – czarne skarpetki damskie Barbie Kids będą wyglądały czarująco na każdej dziewczyńskiej stopie. A kawę można sobie przecież zaparzyć na zabawkowej kuchence. No bo kto zabroni, skoro rodzice siedzą zrelaksowani w czarnych skarpetkach Many Mornings?

Produkcja
i design w PL

Darmowa
dostawa od 59 zł

Szybka dostawa
i łatwe zwroty

Bezpieczne
zakupy (SSL)

Jesteśmy już
w 28 krajach

Produkcja
i design w PL

Darmowa
dostawa od 59 zł

Szybka dostawa
i łatwe zwroty

Bezpieczne
zakupy (SSL)

Jesteśmy już
w 28 krajach

Wybierz pudełko prezentowe

GOOD LUCK GIFT BOX 5,00

BIRTHDAY GIFT BOX 5,00

BIRTHDAY GIFT BOX 2 5,00

DOG LOVER GIFT BOX 5,00

MEN’S GIFT BOX 5,00