Hej! Wybierz swoją lokalizację, aby zobaczyć właściwą treść.

()
Go!
  ,
Potrzebujesz pomocy?
Filtruj
Rodzaj
Motyw
Kolor
Rozmiar
Wyczyść filtry

Czerwony

Czerwone skarpetki nie do pary

Filtry (2)   
  Filtruj

Czerwone skarpetki mienią się porami roku

Najbardziej kolorowe są te małe cząstki roku, które są pomiędzy – osadzone pośrodku termometru i robiące porządki przed czasem przesileń. Późna wiosna rozkwita dywanem kwiatów, ciężkim od zapachów i imponującym rozmiarem. Trawa jest jeszcze wtedy soczysta, a mitologiczna wyobraźnia spogląda w stronę Demeter – Matki. Oczywiście rozważamy tu porządek magiczny, bo w obserwowalnej rzeczywistości rolę bogini przejmują małe robaczki, które rozpylają życie. Rosną nie tylko wśród kwiatów, ale także na czerwonych skarpetkach Many Mornings. Biedronki o jaskrawych pancerzykach, znane w królestwie skarpetek jako Dots and Bugs, przynoszą szczęście i wesołość. Nasza firma poznała ten czerwony omen, a ponieważ radością należy się dzielić, zachęcamy także Was do zaznajomienia się ze ściągającymi uwagę, czerwonymi skarpetkami. Jeżeli jednak nie darzycie biedronek zaufaniem, to nie musicie się martwić – nie są mściwe. Zrozumieją, jeśli po prostu jesteście jesieniarami bądź jesieniarzami i nic Was tak nie pociesza, jak kubek gorącego kakao i dobra książka. Choć na dworze można wtedy odczuwać pierwszy chłód, to warto przeczytać choć jeden rozdział pod kolorowymi liśćmi drzew. Schronienia dla naszych głów i stóp z chęcią udzieli jarzębina, która gościnnie występuje także na czerwonych skarpetkach jako Rowan Berries. Dziwnym zbiegiem okoliczności kolorowe pory roku wchodzą w interakcje z rokiem szkolnym. Późna wiosna zapowiada wakacje dla wszystkich dzieci, a wczesna jesień pozwala znów spotkać szkolnych przyjaciół po miesiącach rozłąki. To przyroda sugeruje nam, by po czerwone skarpetki zajrzeć do działu z modelami dziecięcymi.

Co było pierwsze: kura czy jajko? – konkurencja pomiędzy damskimi i męskimi czerwonymi skarpetkami

Powszechnie wiadomo, że dylemat kury i jajka jest nierozstrzygalny. Podobnie jest z damskimi i męskimi czerwonymi skarpetami w Many Mornings. Przyznajemy jednak, że wpadliśmy na jeden obiecujący trop. Obydwa składniki: Egg and Chicken, stworzyła nasza projektantka i to ona jest demiurgiem w skarpetkowym świecie. Nie wiadomo, czy na mocy intuicji, czy świadomej decyzji, wyposażyła większość czerwonych skarpetek w motywy stereotypowo kojarzone z męskim pierwiastkiem. Weźmy na warsztat choćby sprawy kuchenne. Oczywiste jest, że nie ma jednoznacznych płciowych preferencji żywieniowych, a jednak coś każe mężczyznom wyśpiewywać psalmy pochwalne na cześć Fast Foot lub Pizza Italiana. Czy przez przypadek to właśnie czerwone skarpetki zyskały te atrybuty w smacznych wzorach? Cóż, miejmy nadzieję, że czerwony pozostanie raczej kolorem erosa i gorącego temperamentu, a nie Homera Simpsona. Ta sprawa leży już w rękach (i na stopach) samych mężczyzn. Jeżeli będziecie nosić czerwone skarpety w jedzeniowe motywy z rozwagą i bez obżarstwa, to w pełni wykorzystacie potencjał energetyczny Many Mornings.

Czerwone skarpety i kuglarskie sztuczki z promocjami

Jedna ze wspaniale sfotografowanych par naszych czerwonych skarpet także nosi jedzeniową nazwę, mimo że należy trochę do innego świata. Mowa o Sausagedog, który co prawda służy raczej do głaskania, niż do jedzenia, ale przez inne skojarzenie prowadzi nas w gorące rejony. Czerwony jednoznacznie kojarzy się z ogniem, ale w przypadku Many Mornings nie kończy się tylko i wyłącznie na płomiennych słowach. W specjalnym dziale na stronie przygotowujemy dla Was ogień wyprzedaży. Czerwone skarpetki opowiadają tam cyrkową historię kuglarzy żonglujących promocjami. Czasem dłużej przytrzymają jeden wzór w uścisku niskich cen, a czasem skarpetka wpadnie tam tylko na chwilę. Łowcy okazji powinni więc pozostawać czujni. Obserwujmy widowisko spadających cen, które przygotowały dla nas czerwone skarpety. It’s Showtime!

Produkcja
i design w PL

Darmowa
dostawa od 59 zł

Szybka dostawa
i łatwe zwroty

Bezpieczne
zakupy (SSL)

Jesteśmy już
w 28 krajach

Produkcja
i design w PL

Darmowa
dostawa od 59 zł

Szybka dostawa
i łatwe zwroty

Bezpieczne
zakupy (SSL)

Jesteśmy już
w 28 krajach

Wybierz pudełko prezentowe

GOOD LUCK GIFT BOX 5,00

BIRTHDAY GIFT BOX 5,00

BIRTHDAY GIFT BOX 2 5,00

DOG LOVER GIFT BOX 5,00

MEN’S GIFT BOX 5,00