Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

W ramach akcji Share a Pair! przekazujemy 5% z każdego zakupu na cele charytatywne.

Mamy masę pomysłów, część już zrobiliśmy, o czym niedługo napiszemy, a o nowej formule możecie się dowiedzieć poniżej.

Stowarzyszenie Benek

Poznajcie Stowarzyszenie na rzecz Rehabilitacji Ekologii i Ratowania Zwierząt Rzeźnych BENEK! Niedaleko Poznania, we wsi Szewce, znajduje się wspaniałe miejsce, które jest ostoją dla zwierząt, które są w potrzebie. Zwierzaków, które były kaprysem, które się znudziły, które były ofiarą lub zostały uznane za zbędne. Uratowanych od rzeźni, agresywnych właścicieli lub skazanych na śmierć po latach sumiennej pracy. Stowarzyszenie powstało w 2010 roku z inicjatywy Michała i Pawła, którzy nieprzerwanie, z pasją, od 9 lat tworzą ciepły dom dla tylu zwierzaków, ile tylko uda im się uratować. Przez rok wspomagamy chłopaków finansowo :)

Wyprawki szkolne

Pierwszy dzień szkoły dla wielu jest rozpoczęciem długiej drogi, pełnej wyzwań i obowiązków. Wiemy, jak ważny jest dobry początek. Chcemy, by każdy mógł w pełni skupić się na nauce, rozwijaniu swoich pasji i poznawaniu w czym jest dobry. Porządny tornister, zestaw niezbędnych akcesoriów jest czymś, co każde dziecko powinno posiadać, by czuło się przygotowane do szkolnej przygody. Niestety nie wszyscy mają to szczęście, dlatego postanowiliśmy choć niektórym pomóc. Od 2 lat fundujemy wyprawki dla potrzebujacych dzieci.

#ManyWalksManySocks

W czasie wakacji chętnie podróżujemy i zwiedzamy świat, a tego szczęścia nie mają niestety czworonogi w schroniskach. Psiaki potrzebują towarzystwa, wyjść na spacer czy zostać wyczesanym. Pomyśleliśmy, że możemy zachęcić ludzi do spędzenia chwili czasu w schronisku, a w zamian podarowaliśmy im nasz skarpetki! Akcja cieszyła się wielkim powodzeniem i ponad 1000 osób wzięło w niej udział.

There is no planet B(ee)

Karol Darwin powiedział kiedyś, że jeśli na Ziemi zabraknie pszczół, człowiekowi pozostaną już tylko cztery lata życia: bez ich zapylania zabraknie roślin, potem zwierząt… no i nas! Sprawdziliśmy to - pszczół na razie nie brakuje aż tak bardzo, jak brakuje dla nich pożywienia. Model Bee Bee to pierwszy bestseller, który utwierdził nas w przekonaniu, że warto robić dla Was skarpetki nie do pary. Czas odwdzięczyć się pszczołom i połączyć przyjemne z pożytecznym ? Z pomocą firmy Corpo postawiliśmy pasiekę na terenie naszego zakładu produkcyjnego w Bełdowie, którą otacza kilka pięknych, pożywnych roślin miododajnych ?

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

My każdego dnia nosimy dwie różne skarpetki, ale 21 marca szczególnie zachęcamy do tego, żeby założyć kolorowe, niedopasowane skarpetki i w ten sposób okazać wsparcie wyjątkowym osobom z dodatkowym 21 chromosomem. To właśnie takie skarpetki są symbolem niedopasowania społecznego i genotypowego z jakim borykają się osoby z zespołem Downa. 21% ze sprzedaży z dnia 21 marca przekazaliśmy na cele pomocowe!

Małpki

Postanowiliśmy stworzyć Skarpetkowe Małpki. Są one ręcznie robione z naszych wzorów oraz wypełnione ścinkami z produkcji. Rozdajemy je w szpitalach by dodać odrobinę uśmiechu dzielnym bohaterom.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Mamy masę pomysłów, część już zrobiliśmy, o czym niedługo napiszemy, a o nowej formule możecie się dowiedzieć poniżej.

Darmowa dostawa od 59 zł

Odbiór w Paczkomacie

30 dni na zwrot produktu

Bezpieczne zakupy