Hej! Wybierz swoją lokalizację, aby zobaczyć właściwą treść.

()
Go!
  ,
Potrzebujesz pomocy?
Filtruj
Rodzaj
Motyw
Kolor
Rozmiar
Wyczyść filtry

Skarpetki dla par

Skarpetki dla par

Filtry (2)   
  Filtruj

Skarpetki dla par, czyli jak wyznać miłość

Doskonale wiemy, że w zgodnym partnerstwie najbardziej liczy się codzienność – pełna szacunku, otwartości i uważności na potrzeby drugiej osoby. Wszyscy musimy nauczyć się słuchać, bo nikt nigdy nie osiągnął perfekcji w tym obszarze. Naturalnym punktem odniesienia w pierwszej kolejności jest dla nas «ja», a całe życie to praca do wykonania, by przesuwać granice swojej empatii coraz dalej i dalej – aż rzeczywiście uda nam się choć przez chwilę patrzeć na świat oczami bliskich. Tak daleko posunięty moralizm dopuszcza jednak powierzchowne wyrazy miłości. W końcu komunikujemy się za pomocą gestów i symboli! Słodkie skarpetki w prezencie byłyby niewłaściwe, jeżeli nie idzie za tym rzeczywiste partnerstwo. Biżuteria, kwiaty, ubrania – wszystko to może być tylko zasłoną dymną, która uspokoi nasze sumienie. Ale jeżeli nie zaniedbujemy głębokich poziomów naszego związku, to możemy spokojnie iść na zakupy. Wtedy prezenty mogą być tylko i wyłącznie przyjemnością. Powyższe przykłady to dobrze ograne sposoby na wyrażenie uczuć, potwierdzone kulturowo w filmach i książkowych romansach. Biżuteria – drogocenna, ale jednak trochę banalna. Tymczasem skarpetki dla pary mogą być ciepłym potwierdzeniem uważnej miłości. W końcu nie ma nic bliższego codzienności niż bielizna i akcesoria. Jeżeli wybierzecie skarpetki Love Story, by sprawić prezent swojej drugiej połówce, to będzie to znaczyć tyle co: kocham Cię każdego poranka, bez ułożonej fryzury i z zaspanymi oczami; każdej minuty jesteś dla mnie całym światem. A taka deklaracja ma przecież o wiele większą moc niż nawet najdroższe diamenty.

Słodkie skarpetki dla pary młodej

Czy znacie ślubne legendy sprzed kilkudziesięciu lat, podania i mity, które można oprawić do wystawienia w retrobarach w stylu PRL? Oto problemy kultury deficytu! Podobno para młoda zdecydowana na wspólne życie przed transformacją ustrojową (a nawet jeszcze w latach dziewięćdziesiątych) miała poważne problemy stylizacyjne. Pan młody, wyposażony w najlepsze marynarki i z zaczesanym wąsem, szukał w panice odpowiednich skarpetek. Dostępne były tylko białe, które ewentualnie można było na patencie ręcznie ufarbować na czarno. Czy nie lepiej jest nam teraz, gdy możemy dodać do dostojnej uroczystości trochę frywolnych akcentów? Kolorowe skarpetki do garnituru Many Mornings nadadzą się jak ulał, by zapomnieć o smutnej szaroburości Polski Ludowej. Dziś skarpetki dla par mogą być naprawdę barwne! Czasem wystarczy sięgnąć po abstrakcyjne i proste motywy, by odnieść zwycięstwo nad nudą. Ale bywa też tak, że potrzebne nam są naprawdę brawurowe rozwiązania. Wjechać w związek we wzorze The Unicorn to prawdziwa parada! Zastanawialiście się nad wyborem samochodu weselnego? Zdecydowanie lepiej postawić na jednorożce.

Skarpetki dla par zamiast pamiątkowej fotografii

Łatwo skojarzyć sceny filmowe (a także zwykłe życiowe sytuacje), w których szukamy symbolu naszej miłości, dzięki czemu będziemy mogli przetrwać najtrudniejsze rozstanie. Wybieracie się w długoletnią podróż, jesteście zmuszeni do samodzielnej przeprowadzki, zostaliście powołani do wojska lub rozdzielają was względy rodzinne? Każdy mezalians jest w stanie przetrwać, jeżeli zachowa symboliczną moc. W filmach rolę pamiątki najczęściej pełnią pogniecione zdjęcia ukochanych lub medaliki w kształcie dwóch połówek serca. A co jeżeli zastąpimy je skarpetkami dla pary? Wystarczy, że znajdziecie ten sam wzór w różnych rozmiarach i będziecie pamiętać o sobie każdego poranka. Wybierzcie taki sam motyw skarpetek w zwierzęta – szukając takich skarpetek, które łączą się w pary na całe życie. Misie czy wieloryby? Takie same skarpetki wyglądają równie dobrze w życiu, co na Instagramie!

Produkcja
i design w PL

Darmowa
dostawa od 59 zł

Szybka dostawa
i łatwe zwroty

Bezpieczne
zakupy (SSL)

Jesteśmy już
w 28 krajach

Produkcja
i design w PL

Darmowa
dostawa od 59 zł

Szybka dostawa
i łatwe zwroty

Bezpieczne
zakupy (SSL)

Jesteśmy już
w 28 krajach

Wybierz pudełko prezentowe

GOOD LUCK GIFT BOX 5,00

BIRTHDAY GIFT BOX 2 5,00

DOG LOVER GIFT BOX 5,00

MEN’S GIFT BOX 5,00