Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Filtruj
Rodzaj
Motyw
Kolor
Wyczyść filtry

Karmimy psiaki

  Filtruj

Darmowa dostawa od 59 zł

Odbiór w Paczkomacie

30 dni na zwrot produktu

Bezpieczne zakupy

Skarpety w pieski i koty wspierają akcję Karmimy Psiaki

W Many Mornings jesteśmy dumni ze swojego programu CSR-owego, który nosi nazwę Share a pair. W ramach naszej działalności wspieramy rozliczne inicjatywy w kraju i na świecie. Głęboko wierzymy w sprawiedliwość społeczną, wyrównywanie szans i pomoc bezbronnym. Zwłaszcza ze względu na ten ostatni punkt, wielokrotnie angażowaliśmy się we wsparcie dla potrzebujących zwierząt. Być może inspiracją były dla nas zwierzęce motywy z naszych skarpetek? A może podjąć decyzję pomogły czworonogi wesoło biegające po naszych mieszkaniach? Jakiekolwiek byłoby źródło naszej motywacji, postanowiliśmy że skarpety w pieski będą pomagać rzeczywistym pupilom. Jedną z takich form pomocy jest współpraca z akcją Karmimy Psiaki. Na czym polega cała idea? 5% przychodu z każdego zakupionego przez Was wzoru: Playful Dog, Playful Cat lub Sausagedog przeznaczymy na wsparcie partnera. Fundacja, która prowadzi Karmimy Psiaki, mądrze zainwestuje pozyskane środki. Dzięki Wam schroniska w całej Polsce dostaną darowizny w postaci wielu tysięcy kilogramów karmy dla zwierząt. Wspólnie wspomagamy także procesy adopcyjne. Bezbronne i bezdomne zwierzaki niemalże co dzień odnajdują nowych, godnych zaufania właścicieli. Organizatorzy akcji Karmimy Psiaki dbają o to, by adopcje były prowadzone w sposób odpowiedzialny – dla szczęścia i bezpieczeństwa czworonogów. Widzicie jakie to proste, łatwe i przyjemne – pomagać? Wystarczy, że kupicie skarpety w pieski. Coś przyjemnego dla Was i wiele dobra dla innych.

Skarpetki dla pieska czy skarpety w pieski?

Zamiast zastanawiać się, czy zrobić przyjemność sobie, czy może dobrać ciepłe skarpetki dla pieska na zimne dni – przyjdź do Many Mornings. Tu możesz złapać kawałek zakupowej satysfakcji dla siebie i jednocześnie wspierać czworonogi. Nie mamy co prawda specjalnych skarpetek dla pieska, ale część przychodu z każdego zakupu przeznaczamy na cele dobroczynne. Dzięki Tobie, psy i koty w schroniskach mogą mieć coś znacznie ważniejszego niż otulacze na łapki. We współpracy z akcją Karmimy Psiaki pilnujemy, by czworonogi nie chodziły głodne i samotne. Być może Twój pupil ma szczęście grzać się w cieple domowego ogniska. Masz czas, by go wyczesać, kupić specjalne ubranko, a może nawet zabrać na szałowe modelowanie sierści do psiego fryzjera? Jednak nie wszystkie psiaki mają takie możliwości. Warto pamiętać o każdym stworzeniu. Skarpety w pieski to deklaracja miłości do tych uroczych, wiernych i przyjaznych czworonogów. Sprawmy wspólnie by nie były to czcze słowa. Wspierajmy Karmimy Psiaki, bo każdy zwierzak się liczy!

Czy da się wykarmić psiaki skarpetkami w koty?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest przewrotne: oczywiście, że się da! No, może nie bezpośrednio. Kłębki dziewiarskiej nici w misce nie będą przecież smakowały czworonogom, nawet jeśli przygotujemy dla nich wzory z kategorii jedzenie. Mimo to, jesteśmy w stanie zaspokoić wilczy apetyt zwierząt w schroniskach. Wystarczy, że wybierzecie dla siebie skarpety w pieski. Resztą zajmą się specjaliści (przy malej pomocy Many Mornings). Ufamy, że przekazanie znacznej sumy akcji Karmimy Psiaki (uzyskanej ze sprzedaży psich i kocich wzorów), pozwoli skutecznie realizować misję Fundacji Sarigato. Zwierzęta będą bezpieczne i pod opieką przeszkolonych pracowników oraz wolontariuszy. A Ty będziesz mieć ze sobą znak swojego wsparcia – skarpety w pieski na stopach!