Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

F jak fox

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera F: fox, warm fox, the red fox – skarpetki w lisy, obecnie dostępne w zimowej wersji frotte oraz wersji dziecięcej The Red Fox kids.

Skarpetki w lisy to wzór, który wzbogacił ofertę skarpetek nie do pary Many Mornings już bardzo dawno temu. A jednak chytrze skradł nasze serca i wciąż pozostaje dostępny w kilku wersjach w sklepie internetowym i na stacjonarnych wyspach MM. Z jednej strony jesienna kolorystka lisiego futra doskonale sprawdza się na dziecięcych stopach w słotne dni: dodaje niezbędnego optymizmu, wtedy kiedy zawodzi nas pogoda, a dni robią się coraz krótsze. Skarpetki w lisy zadają szyku w przedszkolu i szkole, gdzie potrafią dostarczyć sprytnych rozwiązań na świetną zabawę i twórcze spędzanie wolnego czasu. Każdy młodzieniec wyposażony w kolorową parę biega chyżo, ale bezpiecznie – wie, gdzie czekają na niego pułapki i trudności. Wszystkie dziewczęce posiadaczki zgłaszają się do odpowiedzi wtedy, gdy na 100% znają poprawną odpowiedź. Przyjęło się kojarzyć lisa z przebiegłością, ale w wydaniu Many Mornings wolimy pozytywne konotacje i szczególnie kładziemy nacisk na kreatywność. Skarpetki w lisy każdorazowo dostarczają pretekstu do spontanicznego, kolorowego życia – zresztą nie tylko u dzieci. Twórczy umysł może znamionować każdego użytkownika – niezależnie od wieku.

Z myślą o dorosłych dostosowaliśmy wzór skarpetek w lisy do zimowych warunków. Warm Fox jest wyprodukowany z grubszego splotu, o wiele cieplejszy – zdecydowanie nada się dla mroźne poranki. Jeżeli marzysz o tym, by po powrocie z pracy lub spaceru wypić kubek gorącego kakao i rozsiąść się wygodnie w samych skarpetkach – to Warm Fox będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Mamy bardzo wiele projektów dedykowanych na tę porę roku. Skarpetki zimowe i świąteczne to jedne z naszych ulubionych motywów. Ale musimy przyznać, że pomiędzy wszystkimi króluje właśnie Warm Fox. Być może ze względu na starszeństwo (długoletni staż), a być może to soczystość królewskich kolorów predysponowała go do wysokich stanowisk. W każdym razie skutek jest jeden – skarpetki w lisy to bestseller Many Mornings od wielu lat i nie wygląda, żeby sytuacja miała ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ