Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

X jak Sweet Xmas

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera X: Xmas, Sweet Xmas, skarpetki świąteczne, skarpetki bożonarodzeniowe, skarpetki w prezencie na Boże Narodzenie – Boże Narodzenie to najgorętszy czas w roku dla kolorowych skarpetek, które uwijają się jak elfy, pomagając Świętemu Mikołajowi spakować wszystkie prezenty na tę grudniową okoliczność.

Skarpetki w prezencie na Boże Narodzenie to wcale nie sztampa. Choć rozwiązanie znane jest od wielu lat i stosowane zwłaszcza z powodzeniem dla męskich członków rodziny i przyjaciół, to ulubione męskie wzory w kolekcji Many Mornings, pełne kolorów i emocji, pokazują jak łatwo obrócić stereotyp na swoją korzyść. Wierzymy, że dzięki współpracy możemy przyrządzić przysłowiowe dwie pieczenie na jednym ogniu: wymiar praktyczny prezentu wraz z elementem zaskoczenia. Z jednej bowiem strony świąteczne skarpetki zawsze się przydadzą, noszone do garnituru i do pracy, ale także na bardziej prozaiczne okazje. Ale z drugiej strony patrząc, zawsze będzie to igranie ze starymi przyzwyczajeniami, walka z nudą oraz ciepło świątecznych emocji zaklętych w kolorach widocznych na skarpetkach (emocji, które można sobie przypominać każdego poranka przez cały rok, sięgając do szuflady ze skarpetkami). Jednak mężczyźni to nie jedyni beneficjenci świąteczno-skarpetkowego boomu. Skarpetki dziecięce nie do pary mogą być doskonałym dodatkiem do prezentu, wręczone przez rodziców lub dziadków rozweselą wiele poranków spędzonych w przedszkolu lub szkole. Być może chcecie też wręczyć coś symbolicznego? Waszej uwadze polecają się choćby Simply The Breast – takie skarpetki w prezencie na Boże Narodzenie mogą być wręczone w formie manifestu lub wyrazu wsparcia wobec trudności spotykanych w życiu społecznym i politycznym.

Skarpetki bożonarodzeniowe to nie tylko te, które dasz komuś w prezencie; to także takie, które sam włożysz na wigilijną kolację spędzoną razem z rodziną. Mamy w zwyczaju co roku publikować nowy wzór odnoszący się do kodu kulturowego związanego z Bożym Narodzeniem. W 2020 r. był to The Nutcracker – który opowiadał historię znaną m.in. z baletu Piotra Czajkowskiego (ale przecież także licznych bajek i książek). W latach ubiegłych zainteresowaliśmy Was motywem zainspirowanym filozofią Hygge – wyniesionym wprost ze skandynawskich pomysłów na szczęśliwe życie. Znane szerszej publiczności były też świąteczne słodkości: The Gingerbread Man oraz Sweet Xmas. Ufamy, że przyniosły wiele słodyczy także Wam we wspaniały grudniowy czas. Niestety wigilia często odbiega od reklamowego ideału, gdy pięknie prószy śnieg, a kolędy snują delikatną melodię. Ale skarpetki bożonarodzeniowe wciąż zdają egzamin – i prezentują się równie wspaniale powieszone nad kominkiem, co na Twoich stopach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ