Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

E jak elastan

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera E: elastan – jeden ze składników materiałowych skarpetek Many Mornings, wpływa na ich elastyczność i rozciągliwość (jak sama nazwa wskazuje).

Wielokrotnie dostajemy pytania o skład naszych skarpetek, co zresztą wcale nas nie dziwi. W oceanie produktów dziewiarskich i tekstylnych łatwo utonąć, nie poznawszy wszystkich niezbędnych detali o zakupie. Śpieszymy donieść, że informacje o skarpetkach Many Mornings można znaleźć w dziale FAQ, w którym szczegółowo opisujemy dane produktowe.

Także w naszym skarpetkowym leksykonie chętnie powtórzymy pełne info o składzie materiałowym. Szyjemy skarpetki nie do pary przede wszystkim z bawełny czesanej (80%), z dodatkiem poliamidu (15%) i właśnie elastanu. Bardzo dbamy o cały proces produkcyjny – od wykorzystywanych materiałów, po skrupulatny nadzór nad jakością każdej sztuki skarpetek dedykowanych do sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Produkujemy przede wszystkim w Bełdowie k/ Aleksandrowa Łódzkiego, a więc w centrum Polski. Aleksandrów Łódzki jest zresztą zasłużenie nazywany dziewiarską stolicą Polski – po sąsiedzku wytwarza się tu: rajstopy, pończochy, podkolanówki oraz wszystkie wyroby dziewiarskie i pończosznicze jakie tylko można sobie wyobrazić. Bardziej szczegółową dokumentację (także fotograficzną) z naszego zakładu produkcyjnego można znaleźć na blogu Many Mornings.

Historia Many Mornings i opisanej wyżej manufaktury dziewiarskiej wiąże się zresztą z dodatkowym kontekstem i koloruje poranki w naszej firmie rodzinną atmosferą. Nie skrywajmy dłużej tajemnicy! Chodzi o fakt, że zakład produkcyjny należy do rodziców Adriana – jednego z założycieli Many Mornings – którzy są związani z rynkiem skarpetek od wielu dekad (więcej szczegółów o początkach MM można przeczytać w wywiadzie z założycielami firmy pt. „Spowiedź CEO”). Many Mornings niesie więc ze sobą ciepło rodzinnej firmy, ale także długoletnie doświadczenie nabyte podczas skrupulatnej produkcji rozmaitych wyrobów dziewiarskich. To bardzo ważne, dlatego że zdecydowana większość kolorowych skarpetek spod znaku MM jest uszyta właśnie w rodzinnym zakładzie; niektóre (np. skarpetki dziecięce) są wręcz połączone z Bełdowem na wyłączność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ