Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

I jak Instagram

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera I: Instagram – jeden z najważniejszych kanałów skarpetkowej komunikacji; medium społecznościowe, które pozwala na wizualną prezentację naszych produktów – ale także naszych zainteresowań, przekonań i ulubionych zajęć.

Profil Many Mornings na Instagramie ma ponad 63 tysięcy obserwujących z całego świata; gros spośród naszych użytkowników pochodzi z Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Francji i Wielkiej Brytanii, ale wiemy, że kolorowy głos jest słyszany w bardzo odległych miejscach globu (m.in. Japonii i Australii). W 2020 r. podjęliśmy strategiczną decyzję, by komunikować się głównie po angielsku, by być zrozumianym przez międzynarodową publiczność i sieć partnerów. Od tamtej pory każdy post i każda relacja [stories] zawiera angielski tekst, tylko w wyjątkowych sytuacjach publikujemy content dwujęzyczny.

Oczywiście Instagram został zbudowany na dobrej fotografii. Poza skarpetkami, to chyba najważniejsza część Many Mornings. W końcu jeden z założycieli MM – Maciek Butkowski – skończył katedrę fotografii na łódzkiej filmówce i dalej pozostaje aktywny zawodowo. Niektóre zdjęcia publikowane na Instagramie (zwłaszcza związane ze skarpetkowymi premierami) są właśnie jego autorstwa. Fotografia to bogaty świat, po którym lubimy się poruszać – nie tylko jako wykonawcy, ale także jako obserwatorzy. Poszukujemy inspiracji, a nowe trendy zawsze budzą naszą ciekawość.

Jednak media społecznościowe – jak sama nazwa wskazuje – to przede wszystkim wspólnota użytkowników. Najważniejsze na Instagramie pozostają dla nas relacje – nie ma dla nas spraw nieważnych, bowiem z przyjemnością uczestniczymy w każdym poranku członków naszej społeczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ