Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Wybierz swoją lokalizację Hej! Wybierz swoją lokalizacje, aby zobaczyć właściwą treść.

Australia usd

Austria eur

Belgium eur

Canada usd

Croatia eur

Czech Republic eur

Denmark eur

Estonia eur

Finland eur

France eur

Germany eur

Greece eur

Hungary eur

Ireland eur

Italy eur

Japan usd

Latvia eur

Lithuania eur

Netherlands eur

Polska pln

Portugal eur

Romania eur

Slovakia eur

Slovenia eur

Spain eur

Sweden eur

Switzerland eur

United Kingdom eur

United States - USA usd

OTHER eur

Darmowa dostawa od 59 zł 🎉

Powrót do bloga

S jak Share a Pair!

19 Lut 2021 | 0 komentarzy | by Many Mornings

Litera S: Share a pair!, społeczna odpowiedzialność firmy – program CSR-owy istniejący praktycznie od początku działania Many Mornings.

Kolorowe skarpetki nie do pary to innowacyjny produkt, któremu udało się odnieść niekwestionowany sukces już w pierwszych miesiącach od rozpoczęcia działalności. Pierwsze wzory bardzo szybko stały się bestsellerami, zdobywając fanów najpierw w Polsce, a potem w innych krajach Europy i świata. Jednak nigdy nie chcieliśmy być tylko i wyłącznie samotnymi beneficjentami kolorowej mody. Od samego początku Many Mornings funkcjonowało z misją wyrównywania szans wszędzie tam, gdzie leży to w zasięgu możliwości pojedynczej firmy. Dbamy również o dobrostan zwierząt i ekologię. Do realizacji tych celów służy właśnie program Share a pair! – jako autorski projekt społecznej odpowiedzialności naszego biznesu. Fundament został zbudowany – zgodnie z nazwą – na idei dzielenia się skarpetkami. Każda zakupiona para była dublowana i przekazywana potrzebującym za pośrednictwem różnych organizacji pożytku publicznego. Jednak wraz z wzrostem firmy zmieniliśmy formułę na bardziej odpowiadającą skali naszych działań. Od kilku lat przekazujemy 5% przechodu ze sprzedaży detalicznej na cele społeczne. Starannie wybieramy partnerów, których kompetencje pomagają nam skutecznie odpowiadać na potrzeby – zarówno najbliższego lokalnego otoczenia, jak i tych o międzynarodowym zasięgu. Żadne z powyższych działań nie byłoby jednak możliwe bez Was – naszych Użytkowników. Dzięki zaangażowaniu, którym wzbogacacie kapitał społeczny i kulturowy Share a pair!, możemy robić naprawdę wiele dobrego. Dziękujemy Wam za szansę na zmienianie świata – cegiełka po cegiełce.

Obecnie Share a pair! poświęca się kilku ważnym projektom. Niektóre działania są skorelowane z firmą jako całością. Pasieki przy naszym zakładzie produkcyjnym zakładane w skarpetkach Bee Bee na stopach oraz wsparcie organizacji pomagającym osobom z zespołem Downa dzięki nośnej idei dwóch różnych skarpetek – to tylko niektóre z nich. Share a pair! zawiera w sobie jednak także szereg mniejszych projektów, którym dedykowane są konkretne skarpetki. Szczególnym przykładem jest wzór Simply The Breast, dzięki któremu mogliśmy przekazać ponad 90 tysięcy złotych na rzecz walki o prawa kobiet. Z kolei nasze projekty zwierzęce wspierają akcję Karmimy Psiaki i są naszym wkładem w przeciwdziałanie problemowi bezdomności zwierząt. Natomiast Safari Trip dała nam możliwość wyjścia z programem Share a pair! poza granice kontynentu europejskiego. Dzięki współpracy z Sewing Together i Mają Kotalą wspomogliśmy budowę szkół szwalniczych w Mombasie w Kenii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POWIĄZANE PRODUKTY

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ